Успіх – це всього лише кілька хороших звичок!

успіх

Ключові події нашого життя рідко представляють собою сили, які ведуть нас до успіху. Те що дійсно має значення, і допомагає нам досягти успіху – це непомітні, рутинні справи, які ми робимо або не робимо кожен день.


Розвиваючи в собі звичку щодня робити правильний вибір ви приведете себе до успіху, в незалежності від того, в якому положенні ви перебуваєте сьогодні.

Простим прикладом, наочно ілюструє це, проблема зайвої ваги. Америка займає друге місце за кількістю людей з проблемами ожиріння, дорослих і дітей, після Австралії.

Але як люди примудряються погладшати так сильно, якщо при народженні вони важать всього кілька кілограм?

Ніхто не може погладшати в одну мить. Щоб створити собі реальну проблему зайвої ваги, ви повинні кожен день, можливо навіть протягом багатьох років, переїдати або харчуватися нездоровою їжею.

Людина, народжена з нормальною вагою, харчуючись неправильно, нарощує по три зайвих грама в день, і через 20 років має яскраво виражену проблему із зайвою вагою.

Цей 20-річний, зможе повернутися до здорової фізичній формі, якщо в день, буде в середньому втрачати 10-15 грам в день. Але більшість людей, що мають зайву вагу сьогодні, подвоять її через п’ять років.

Людина, яка має зайву вагу, має кілька поганих звичок, які вона «сіє» кожен день. Вони могли змінити свої погані звички на хороші, і також кожен день їх розвивати. Ні для кого не секрет, що ці люди витрачають згодом величезні суми грошей, на те щоб моментально схуднути за допомогою ліпосакції.

По, деяких причин людям здається, що успіх повинен приходити до них негайно, або ж він ніколи не прийде.

Результатом цієї помилкової думки є те, що багато хто з нас зайняті пошуком дива або чарівної палички для миттєвого вирішення своїх проблем і досягнення успіху.

Правда полягає в тому, що успіх – процес поступовий. Точно так як і в нашому прикладі про зайву вагу.

Фізичне здоров’я – це низка хороших звичок, які ми розвиваємо в собі. Звички легко дозволять вам змінитися, якщо ви проявите трохи терпіння.

У вас займе, приблизно, сім з половиною хвилин в день, щоб за рік прочитати 10 середніх по товщині книг з саморозвитку, при середній швидкості читання.

Але більшість людей не можуть прочитати і однієї книги за рік! Це легкий спосіб поліпшити своє життя, але тільки більшість людей не потрудилися зробити і цього.

Уявіть те, чого ви могли б досягти через кілька років, тільки перерозподіляючи одну годину часу, яку ви  витрачаєте на перегляд телевізора в день, і використовуючи його, щоб попрацювати над досягненням своєї мети. Це по ефективності еквівалентно 10 повністю зайнятим робочим тижням, щорічно присвячується досягненню ваших цілей.

Дійсно, вам не потрібно багато чого, щоб поліпшити своє життя, щоб досягти колосальних результатів. Всього-то необхідно, виробити у себе звичку, трохи часу кожен день, наполегливо працювати на благо свого майбутнього.

Вам не треба проводити роки свого життя в пошуках чарівної палички-виручалочки. Тому що здатність змінити своє життя на краще вже сьогодні і зараз знаходиться в ваших руках.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: