Візитка, як спосіб збільшення продажів!

Візитка

У нинішніх реаліях бізнесу, візитна картка є необхідним атрибутом іміджу від звичайного продавця до топ-менеджера компанії. Візитки роздаються друзям, партнерам по бізнесу та постійним клієнтам, як пам’ятка з контактами. Найдивовижніше те, що мало хто замислюється про те, що візитна картка може продавати товар, як і будь-яка реклама.


Давайте розберемося, яку інформацію має містити візитна картка для того, щоб допомогти нам в реалізації товарів і послуг.

Перетворюємо стару візитну картку в “продаючу візитку”

Стандартна візитна картка містить наступну інформацію: Логотип, назва компанії, контактні телефони, ПІБ, посада власника картки. У нашому випадку цього мало, давайте внесемо деякі зміни, які зроблять нашу візитку кращою:

Крім логотипу і назви компанії, додайте під логотип слоган компанії, він повинен бути коротким і містити основний посил клієнту. Завдяки слогану, людина взявши в руки вашу візитку, через якийсь час, відразу згадає, чим займається ваша компанія. Наведемо кілька прикладів: “Компанія Х – лідер на ринку комп’ютерної техніки”, “… Побутова хімія з Європи”, “Кращий сервіс по ремонту …”.

Контакти, багато в контактах вказують міські і мобільні телефони всіх операторів стільникового зв’язку в регіоні. Ми вважаэмо, що можна вказати міський номер телефону від сили 2-3 мобільних і обов’язково вкажіть альтернативні засоби зв’язку (Скайп, електронну пошту, сайт компанії)

Зворотній бік візитки не повинен бути порожнім, розмістіть на ньому коротке речення з послугами та цінами, так званий короткий прайс-лист. Наприклад: “Установка вікон від 100 у.о., установка балконів від 750 у.о.”

Обов’язково на зворотному боці вкажіть як мінімум одну маркетингову плюшку: Безкоштовна доставка, безкоштовний виклик майстра, гарантійний термін і т.п.

В деяких компаніях візитка співробітника або компанії є купоном зі знижкою. Такий маркетингових хід досить цікавий, тому що з його допомогою викликається інтерес у клієнта, навіть якщо людина, якій ви дали візитку не планує нічого у вас купувати, вона збереже вашу картку з розумінням того, що в разі необхідності скористатися вашими послугами у неї буде на них знижка.

Після того, як ми переформатували візитку, необхідно звернути увагу на її зовнішній вигляд. При високій інформативності головне не перестаратися, текст на картці повинен бути читабельний і будь-яка інформація на візитці повинна читатися без зусиль при поверхневому огляді.

Як і де застосовується  візитка

Для збільшення продажів розглянемо сферу застосування візитних карток крім як вручення клієнтам і діловим партнерам:

Знайомі: Кожен день ви спілкуєтеся з багатьма людьми, згадайте мимохіть, чим займається ваша компанія, а в кінці бесіди дайте візитку під приводом, щоб не забули Ваш телефон.

Місця скупчення людей. Наприклад, ваша фірма займається ремонтами квартир, чому б не залишити кілька візиток в ЖЕКу і біля консьєржів. Якщо компанія займається продажем автозапчастин, залиште візитки на автозаправках. Іншими словами, наша задача залишати візитні картки в місцях скупчення цільової аудиторії покупців.

Перевага візитки перед рекламним буклетом

Так влаштована психологія людей, що буклет сприймається, як папірець, який або відразу викидають, або відкладають в найдальший кут. Візитну картку кладуть в гаманець або в візитницю, тому, ймовірність того, що в разі необхідності клієнт буде шукати інформацію і контакти серед візиток в рази вище, ніж з буклетом.

Другий фактор на користь візиток також побудований на психології покупця. У країнах пострадянського простору ще багато людей ототожнюють наявність візитних карток з позитивним іміджем компанії, на їхню думку візитки є тільки у серйозних підприємств, а цей фактор також впливає на користь продажів.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: