Як керувати своїми грошима?

Як керувати своїми грошима

Каверзне питання про управління грошима мучить людей споконвіку. Думаю, це ж питання породив цілі покоління алхіміків, які мріяли управляти властивістю речовини, щоб робити золото.


У суворої дійсності ж виявляється важливе інше питання – Навіщо управляти своїми грошима.

І варто ще раз згадати одну найпростішу думку, яку я втовкмачую всім своїм друзям і учням безперервно: гроші – це всього лише фізичний план енергії. Тобто проявлена ??її частину. Тобто якщо у вас мало грошей – ви малоенергійна людина, якщо їх багато – ви переповнені нею так, що навіть на фізичному плані це проявляється з лишком.

І тепер стає зрозуміло що ж з керуванням. Вся справа у векторі. Хто керує?

Напевно ви чули страшилки про людей, які виграли в лотерею. З 10 осіб, які виграли мільйони, в лотерею 9 закінчують своє існування в ситуації, яка набагато гірше ніж була до виграшу. Вони стають зовсім жебраками і не справляються з тією силою, яка на них несподівано звалилася.

Ну уявіть. Живете ви собі не журитесь, справляєтеся з усіма побутовими турботами, все прекрасно. І тут вам підкинули ще 18 кімнат у будинку і 28 дітей і 15 дорослих. Вам треба їх всіх годувати, напувати, прибирати за ними, управляти потоками домашніх так сказати … а ще 7 кішок і 3 вівчарки …

Відчуваєте, як повільно ваші плечі напружуються і відчуття тяжкості?

Саме так працюють і гроші. І питання, яке ми спочатку задали, вже звучить як твердження:

Або ви керуєте грошима, або гроші керують вами!

І тепер складна і сама крамольна думка. Грошам (енергії) абсолютно все одно, що з Вами стане. Тобто вони просто є і можуть бути присутніми у вашому житті. А ось вам – не все одно. Тому питання трансформується ще раз:

Ким я повинен стати, що б впоратися з керуванням грошима?

І ось це вже ключове питання. Тому що саме після практичної відповіді на нього гроші у вашому житті можуть з’явитися і в дуже навіть великих розмірах. Відчули, як ми зараз підійшли до одного з найголовніших питань у світі грошей?

Зазвичай ми концентруємося на те, як заробити, управляти, примножувати. Але це все побічні ефекти. Ви зобов’язані, зобов’язані самі собі змінити вектор. Ви повинні концентруватися на собі, на прокачуванні станів себе і деяких дуже важливих навичок, які дозволять керувати грошима (енергією).

Списком тих навичок, які допоможуть керувати грошима:

Навичка утримання стану. Це комплексний навик, який включає в себе: контроль емоцій, бачення мети і контроль дихання, інструменти швидкої зміни станів, інструменти концентрації уваги і т.п. Тобто цей навик дозволить вам керувати собою в здійснено різних ситуаціях

Навичка управління емоціями. Енергетика особливо розоряє людей через емоційний план. Напевно ви помітили, що більшість людей з величезним зайвою вагою надто емоційні. Це тільки один приклад, але найяскравіший. Тому контроль своїх емоцій, їх усвідомлення і свідома зміна вкрай необхідні. Більшість мільйонерів і мільярдерів, прекрасно управляють емоціями.

Здоров’я. Якщо у вас немає здоров’я, то великих грошей може не витримати ваше тіло. Банально, ламається там де крихко, А ви пам’ятаєте, що гроші – це навантаження, і якщо вас навантажити зараз 300 кілограмами вантажу – точно витримаєте?

Створення цінності. Енергія характерна тим, що вона дається під якісь цілі. І якщо ви її затискаєте, якісь вселенські механізми переглядають свої позички вам і перестають видавати великі кредити. Тому навчитеся створювати цінність у світі, тоді кожного разу ви будете отримувати все більше і більше. Як в золотій Антилопі, поки не скажете “Досить”.

Дії. Це останній пункт на сьогодні. Але самий незрозумілий для середньої людини. Знань не існує. У нашому онлайн-ігровому світі справжні знання підмінені жуйкою – теорією. Тому ви повинні назавжди запам’ятали просту річ. Знання – це те, що ти вмієш робити!

Перевернуло? Саме те, що ти вмієш робити – це знання, все інше лише припущення про предмет. Тому треба пробувати все на смак, як срібний долар на зубок. Будеш діяти, зможеш знайти золоту жилу, будеш чекати, продовжиш задовольнятися наявними!

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: