Як написати заяву на відпустку? Зразок заяви на відпустку!

заява на відпустку

Для того, щоб написати заяву на відпустку потрібні: комп’ютер з принтером і папером або звичайна ручка і лист паперу. Будь-яка заява, в тому числі і заяву на відпустку може бути написано від руки звичайною ручкою, при цьому загальні правила написання залишаються незмінними.


У деяких організаціях просять писати заяву на відпустку тільки від руки, пов’язана така позиція, швидше за все з тим, що в разі виникнення конфлікту довести те, що заява написана саме самою людиною, а не кимось іншим буде простіше.

Зміст будь-якої заяви на відпустку:

Шапка заяви містить інформацію про те, на ім’я кого пишеться заява (із зазначенням посади), а також від чийого імені пишеться заява.

Зміст заява містить прохання про надання відпустки певного виду (наприклад, відпустку у зв’язку з вагітністю та пологами) і вказівка ??причини відпустки (потрібно не завжди). Також в змісті можна вказати перелік документів, які вимагаються.

У висновку будь-якої заяви ставиться дата і підпис.

 
Як написати заяву на щорічну оплачувану відпустку

Правильно написати заяву на щорічну оплачувану відпустку досить просто. У більшості організацій існує готовий шаблон правильного заяви на відпустку, за яким дана заява і пишеться. Якщо ж такого зразка у вас немає, то скористайтеся наступними правилами:

1. Заява пишеться від руки або друкується на принтері, при цьому підпис і розшифровка заповнюються від руки.

2. Будь-яка заява складається з шапки. Шапка пишеться справа і зверху всього документа. У шапці правильного заяви спочатку вказується посада та ПІБ особи, на ім’я якого пишеться заява. Зазвичай це генеральний директор. Потім вказується посада та ПІБ особи від імені якого пишеться заява. Все, більше в шапці заяви нічого не вказується.

3. Після шапки посередині пишеться просто слово «Заява» і ніякої крапки в кінці.

4. Зміст заяви. Ця та частина заяви, яка відрізняється в залежності від самого заяви.

5. У висновку внизу листа вказується дата заяви, підпис і розшифровка співробітника, який пише заяву.

Приклад заяви на щорічну відпустку

Генеральному директору ТОВ «Світанок»

Мельничук Петру Миколайовичу

провідного бухгалтера

Григоренко Світлани Іванівни

Заява

Прошу надати мені щорічну оплачувану відпустку строком 14 днів з «01» липня 2016 року.

24.06.2016                                                                                                                                  Підпис/ПІБ

 
Як написати заяву на відпустку за свій рахунок

Правильно написати заяву на відпустку за свій рахунок також просто, як і написати заяву на щорічну оплачувану відпустку. Відрізняється воно лише тільки змістом. В даному випадку в змісті може вказуватися причина заяви, хоча це і не є обов’язковим.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Коментарів: 1
  1. olga

    В цьому році в нас на роботі озвучили. що відпустку можна брати лише двома частинами: 14 днів і 10 днів. Чи правомірно це, якщо мені потрібно взяти відпустку на 3 дні?

Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: