Як отримувати задоволення від робочого дня?

Як отримувати задоволення від робочого дня

У століття пропаганди шкідливості роботи і оспівування чотиригодинного робочого дня наша реальність іноді здається нестерпною. Прийшов час навчитися отримувати задоволення від трудових буднів


Підтримка хороших відносин з колегами

Проблема роботи в офісі в основному пов’язана з тим, що ми не можемо вибрати колектив, в якому працюємо. Потрібно намагатися підтримувати хороші відносини на роботі, інакше робочі години в офісі можуть стати по-справжньому нестерпними. Щоб підтримувати хороші або хоча б нейтральні відносини зі своїми колегами, дотримуйтеся елементарних правил, які можна застосувати до спілкування в будь-яких ситуація:

  • Не критикуйте людей;
  • Не будьте грубі з ними;
  • Не вступайте в суперечки і перепалки з скандалістами;
  • Не брешіть;
  • Шукайте в людях хороше.

Виконання своєї роботи краще за всіх

Ви можете бути не в захваті від своєї компанії і колективу, в якому працюєте, але бути хорошим працівником – ваш обов’язок. Коли ви бачите мету і сенс своєї роботи, ви відчуваєте себе задоволеним і корисним.

Відмова від роботи вдома

Для фрілансерів можливість не працювати довше належного – розкіш, а ось для офісного працівника – цілком доступна реальність. Головне – вміти абстрагуватися від роботи і повністю зануритися в інші справи (так-так, робочу пошту перевіряти теж не слід).

Абстрагування від стресів своєї компанії

Звичайно, всі компанії намагаються прищепити своїм працівником цінності типу “єдиного організму”, “однієї команди” і т.п. В реальності не варто забивати собі голову всім цим. Навіть якщо компанія відчуває будь-які проблеми (припустимо, з’явилися питання з податковою), не слід переживати про це. Просто робіть свою роботу добре.

Обіди за межами місця роботи

Якщо і обідати, і працювати, і взагалі все робити в межах чотирьох стін свого офісу, сам офіс дуже швидко набридне. Якщо є можливість, їжте в кафе або в спеціальній кімнаті відпочинку, якщо така у вашій компанії є.

Позбавлення від почуття провини за речі, які сталися не через вас

Коли ви відповідальні за безліч речей, дуже важко прийняти, що багато проблем виникають зовсім не через вас і вашу команду. Навчіться розмежовувати такі випадки, і постарайтеся не нервувати, якщо щось пішло не так через когось іншого.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: