Як перемогти лінь?

лінь

Чи стикалися Ви з такою ситуацією в житті? Начебто знаєш, що потрібно робити для отримання конкретного результату, але Лінь!


Отже, давайте по порядку … Лінь – це відсутність бажання діяти. Згодні? Це стан, при якому нудно дивитися на поставлені завдання.

Чому? Є кілька причин:

Дані завдання були поставлені не Вами. Вам, проти Вашої волі, дали завдання, яке терміново треба виконати. Це може бути домашня робота в навчальному закладі або нове завдання від начальства, в якому Ви не зацікавлені.

Завдання, які намітили Ви, але через час був втрачений сенс у їх виконанні. Можливо, Ви загорілися якоюсь ідеєю, але потім фокус змістився і, відповідно, пропало бажання діяти.

Ваш мозок завантажений: безліччю завдань і відсутність конкретного плану дій. Бувають дні, коли голова перевантажена різними завданнями. У цей момент мозок пропонує відпочити і все переварити. Як правило, це переростає у звичку.

Відсутність необхідних навичок для доведення справи до кінця. Ви звикли всі справи відкладати на завтра.

«Перегорання» … Ви довгий час знаходитеся в режимі нескінченної роботи 24/7. Не забувайте відпочивати.

Страх непідготовленості до виконання поставленого завдання. Сама думка про майбутній завданні вводить Вас в страх. Найлегше – відпочити.

Причини «полінуватися» знайдуться завжди, якщо Ви ведете нудний і сірий спосіб життя, в якому дуже мало світлих моментів. Також, це безпосередньо залежить від Ваших життєвих стандартів, які Ви ставите перед собою.

Ледачих людей не буває. Бувають нікудишні цілі – Такі, які не надихають. – Ентоні Роббінс.

Як подолати свою лінь?

1. Проробіть невелику вправу:

Сядьте зручніше і помрійте, відповівши на питання:

  • Ким я хочу стати? Чого домогтися?
  • Якби я був фінансово незалежний, чим би я займався? Яким конкретною справою: музикою, малюванням, бізнесом, нерухомістю, консалтингом?

Постарайтеся уявити найідеальніший варіант Вашого життя… Важливо, щоб Ви самі вірили в те, що Ви зможете цього досягти. Ставте реальні цілі.

Бідність є не більше ніж результатом нашої ліні або байдужості. – Наполеон Хілл.

2. Визначтеся з кінцевою метою

Потім візьміть аркуш паперу і розділіть його на дві частини. З лівого боку напишіть, що Вам зараз необхідно зробити для того, щоб наблизитися до своєї мрії, а в правій колонці, поставте дати виконання Вашого плану.

Лінь робить кожну справу важкою. – Бенджамін Франклін

3. Прочитайте біографії великих людей

Якщо Ви не полінувалися і виконали минулі завдання, у Вас повинен бути вже написаний конкретний план дій, підкріплений Вашої мрією. У третьому пункті, я рекомендую знайти і прочитати біографії великих людей, які вже досягли значних успіхів у Вашому напрямку. Це покаже Вам, що неможливе – можливо! Якщо вийшло у когось, вийде і у Вас.

4. Візьміть відповідальність за кінцевий результат!

Повністю сфокусуйтеся на виконанні Вашого плану! Підключіть в допомогу самодисципліну і самоконтроль! Не лягайте спати, поки не виконаєте кілька завдань з Вашого плану. Тільки так успішні люди стають успішними! Їм ніколи лінуватися. Вони працюють на результат.

5. Будь-яку перешкоду сприймайте, як виклик!

Що це означає? Знайдуться люди, які свідомо чи несвідомо будуть заважати Вашим планам … Це факт. Створяться обставини, які будуть гальмувати Вас. Це станеться, можете не сумніватися. Що робити в цьому випадку? Діяти! Кожен день! Не виходить зробити по одному, знайдіть інший варіант … Головне не зупиняйтеся!

Лінь, як іржа, роз’їдає швидше, ніж праця зношує. – Бенджамін Франклін

Завжди можна знайти виправдання своєї неспроможності … Хіба Вам це потрібно? Ви хочете досягти своїх цілей або знайти винуватих, які перешкодили Вам їх досягти? Все в Вашому житті залежить від Вас, Вашої віри і Ваших дій.

Давайте позбудемося ліні, сфокусувавшись на тих цілях, які нас запалюють … В іншому випадку, коли прийде старість, Ви будете поглинені розчаруваннями своєї неспроможності.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: