Як підвищити самомотивацію?

самомотивація

Якщо ділові завдання стали дратувати, якщо ви рахуєте хвилини до кінця робочого дня, а ввечері в неділю вас охоплює депресія, значить час розібратися в чому причина – в роботі або відсутності самомотивації.


У першому варіанті проблема вирішується зміною роботи. А от у другому випадку працевлаштування на новій роботі не допоможе, оскільки при відсутності самомотивації навіть найкраща робота скоро набридне і стане ненависною. Що ж робити для підвищення самомотивації?

Насамперед займіться спортом, як би банально не звучав ця порада. Часто нам не вистачає енергії на вирішення робочих та особистих справ. Звідси виникає лінь і апатія. Спорт дозволить вам перебувати в тонусі.

Не ігноруйте планування та раціональне використання свого часу. Це допоможе управляти працездатністю, не дасть вам вигоріти на роботі і втратити бажання трудитися взагалі.

Подумайте також, чи дійсно вам цікаво працювати за тією професією, яку маєте зараз. Досить часто ми отримуємо спеціальність за рекомендацією батьків, по віянню моди або за компанію з друзями. У підсумку робота перетворюється на повинність. А на улюблену справу, або хобі, доводиться викроювати час поза роботою.

Часто психологи рекомендують візуалізувати свої бажання. Це дійсно працює. Детальне розуміння того, що ви хочете досягти через 5-10 років дозволяє сформувати план і розбити шлях до своєї мети на прості і легко здійснимі етапи. Кожна невелика перемога буде мотивувати вас працювати і розвиватися далі.

Хваліть себе! Це додає енергії для вирішення робочих і особистих завдань.

Розширюйте свій кругозір, вчіться, переймайте досвід успішних людей. Це покаже вам, що шлях до успіху не настільки складний, як вам здається, а також надихне вас на досягнення своїх цілей.

І, нарешті, будьте оптимістом. Позитивним людям легше живеться і працюється.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: