Як почати нове життя з Нового року?

нове життя з нового року

Щороку 31 грудня ми … ні, не ходимо в баню, а урочисто клянемося, що з завтрашнього дня почнемо бігати, дотримуватися дієти, вивчати англійську і т.п. Щасливий Новий рік, в якому ми по ідеї повинні стати «міс, або містером-ідеалом» настає, і … кросівки все так само порошаться в кутку, за сніданком з’їдаємо вчорашній салат «Олів’є», а з іноземних слів нічого складніше, ніж My name is не складається.


Як же все-таки виконувати дані собі обіцянки і з Нового року по-справжньому почати нове життя?

Найперше, що психологи радять робити для реалізації своїх бажань – чітко їх сформулювати. Візьміть аркуш паперу і запишіть, що ви хочете зробити в цьому році. Пишіть все, що приходить на думку: починаючи від покупки нових парфумів і закінчуючи написанням книги. Після, прочитайте уважно список і подумайте, чи всі бажання потрібно і хочеться виконати? Якщо якісь викликають сумніви – викреслюйте!

Далі, бажання, що залишилися потрібно перетворити на цілі. Для цього перепишіть їх, починаючи словами «Я хочу» і, додаючи конкретики. Наприклад, я хочу бігати вранці 3 рази на тиждень по 30 хвилин протягом місяця. Таким чином, всі абстрактні мрії перетворюються на реально досяжні і зрозумілі цілі.

Тепер, коли ви точно знаєте, чого хочете, вирішите, коли почнете виконувати задумане. Давайте будемо чесними 1 січня після веселого свята ідея відправиться на пробіжку, не здається особливо привабливою. Тому, вибираємо більш реалістичну дату. Як тільки «час Х» настає, робимо найголовніше і найскладніше – діємо! Ніяких відмовок! Головне почати!

Здавалося б, схема проста: визначаєш, чого хочеш, вирішуєш, коли це зробити і робиш. Але, щоб вона спрацювала, потрібно використовувати декілька фішок:

Подумайте про «десерт». Пам’ятаєте, як в дитинстві – «А що мені за це буде?», Запитували ми, перш ніж щось робити. Дуже важливо придумати для себе приз за старання. Регулярно бігаєте протягом двох тижнів – побалували себе невеликий приємною покупкою або цікавим відпочинком на вихідні. Написали главу книги – вирушили на сауну чи басейн. Головне, дарувати собі те, що точно принесе задоволення.

Знайдіть підтримку. У вашому оточенні напевно є люди, які зможуть підбадьорити, якщо раптом у вас опустяться руки. Звертайтеся до них, як тільки відчуєте, що готові здатися. Якщо таких людей немає – доведеться справлятися самостійно. Наприклад, розклейте по дому стікери з написами «У мене все вийде!», «Я це зможу!», «Мої зусилля ведуть мене до мети» і кожен день дивіться на них.

Надихайтеся. Читайте історії успіху, дивіться позитивні фільми, спілкуйтеся з активними і життєрадісними людьми. Сприймайте чужі досягнення, як стимул і підтвердження того, що ваша мета реальна.

Не впадайте в крайнощі. Нерозумно обіцяти собі більше ніколи в житті не їсти солодке – зрадницькі шоколадки обов’язково вас наздоженуть. А ось обмежиться шматочком в день цілком реально.

Уявляйте, що ви вже виконали свою обіцянку. Закрийте очі і постарайтеся в самих дрібних деталях побачити себе і той момент, коли ви, досягли мети, пробігаєте марафон або нарешті надягаєте те саме шикарне вбрання, яке зараз вам не за розміром. Відчуйте емоції і відчуття радості і гордості за себе.

Прикладіть зусилля і зробіть перший крок. Варто побороти свою лінь зусиллям волі, вийти із зони комфорту і виконати обіцянку дану собі. Але, найголовніше – вірте в себе і свої сили! Новорічна магія вона така – варто тільки захотіти, повірити і все обов’язково збудеться!

У даний конкретний момент у вас є все необхідне, щоб жити тим життям, про яке ви мрієте. Кожна людина має достатній потенціал і можливості здійснити свої бажання. Головне, точно визначити чого ви хочете і почати робити кроки до своєї мети.

Новий рік – найкращий час для планування і обіцянок самому собі. Все тому, що ще з дитинства це свято асоціюється у нас з радістю, новими можливостями і безмежними перспективами. Саме так і потрібно починати етап змін на краще – позитивно налаштованими, вірити в краще і бути впевненими, що все вийде. Залишається тільки зробити перший крок!

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: