Як поліпшити своє життя?

Як поліпшити своє життя

Багато хто з нас незадоволений своїм життям. Когось не влаштовує робота, у інших – проблеми в сфері відносин, а у третіх – зовнішність не така, як хотілося б. Незалежно від того, що саме не влаштовує вас у своєму житті, ви в змозі це виправити. Насправді, наше життя підлягає поліпшенню, варто тільки цього захотіти і взятися за роботу.


Перестаньте критикувати інших людей – свобода від цієї звички приведе вас до прориву у власному житті. Коли ми сконцентровані на критиці інших людей, ми не помічаємо власних проблем.

Щодня приділяйте аналізу своїх дій не менше 5-10 хвилин. Зовсім не обов’язково виділяти якийсь час на це, на шкоду своїм іншим справам. Знайти можливість для аналізу можна десятки разів протягом дня – коли ви стоїте в пробці, в черзі, перед сном. Ви побачите, як зміниться ваше життя.

Починайте свій день з посмішки, адресованій своєму відображенню. Якщо ви будете щоранку починати з доброзичливості по відношенню до себе, у вас завжди буде позитивний настрій.

Почніть прямо сьогодні розвивати в собі звичку, щоранку виконувати певний комплекс вправ для розігріву м’язів або здійснювати двадцяти хвилинну пробіжку. Вже через кілька тижнів ви себе не впізнаєте – і зовні, і внутрішньо.

Купіть собі маленький записник, який носіть завжди з собою і записуйте всякі ідеї, і цікаві думки, які протягом дня відвідують вашу голову. Так ви зможете реалізовувати більше хороших ідей.

Вибачте всі образи минулого і звільніть свою душу від цього деструктивного почуття. Почніть з дитинства. Для того, щоб вам було простіше – можете виписати на аркуш паперу всі випадки, які спровокували в вас почуття образи, потім вголос скажіть вибачення і спаліть список.

Почніть позбавлятися від всього в своїй квартирі або будинку, що несе негативну енергетику. Всі рвані речі, старі куртки, тріснуті чашки, та інший непотріб, який лежить «на всякий випадок», варто викинути, щоб очистити енергетику свого житла.

Розробіть план для вашого життя, як мінімум, на найближчі 5 років. Так ви будете знати в якому напрямку вам необхідно рухатися і зможете уникнути непотрібних дій.

Скачайте і встановіть собі додаток, який стане помічником для вашої пам’ять. Складно бути сконцентрованим на чомусь одному і ефективно виконувати завдання, якщо потрібно тримати в голові багато сторонньої інформації. Тому, перекладіть цю турботу на техніку – вона ж ніколи не підводить.

Щастя
Знаходьте час для повноцінного сну кожен день – це необхідно для гарного настрою, підвищеної ефективності і привабливого зовнішнього вигляду.

Почніть з завтрашнього дня вставати, як мінімум, на одну годину раніше. По-перше, у вас вийде більше продуктивного часу, а по-друге, рано вставати і лягати, набагато корисніше для нашого здоров’я.

Навчіть себе з вечора готувати всі речі, які знадобляться вам в завтрашній ранок. Так ви зможете забезпечити собі початок дня без стресу, а значить – весь день будете в гарному настрої.

Цінуйте своє тіло – воно у вас одне, поки ще людей клонувати не навчилися. Тому, припиніть харчуватися фаст-фудом, який не містить нічого крім порожніх калорій і канцерогенів. Краще перекусити бананом або яблуком, якщо немає часу на приготування їжі.

Кожен день робіть хоча б одну дію для творення ваших відносин на різних рівнях. У відносинах зі своєю другою половиною – влаштовуйте сюрпризи, навчіться терпіти щось. На роботі – розкажіть цікавий анекдот в обідню перерву, який розвеселить всіх, допоможіть комусь із колег.

Опануйте котрусь із технік релаксації – в наш час без цього неможливо бути максимально ефективним і здоровим. Стрес підстерігає на кожному кроці, тому вмійте позбавлятися від його наслідків.

Виробіть в собі звичку ніколи не відкладати справи на потім. Так ви будете набагато ефективніше і зможете уникнути багатьох проблем.

Знайдіть додаткові джерела доходів, які зможуть приносити вам прибуток в той час, поки ви займаєтеся своєю основною справою.

Періодично на вихідні вибирайтеся в поїздку в якесь інше місто, в якому ви ще жодного разу не були. Такі вилазки зроблять ваше життя насиченим і не дадуть рутині поглинути вас.

Навчіться відмовляти людям, коли чи не вважаєте за потрібне допомагати. Навчіться забороняти їм себе використовувати, маніпулюючи вами. Так ви зможете позбутися від енергетичних «паразитів», що висмоктують з вас життєву енергію.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: