Як працювати ефективніше?

Concept of creativity and power in business

Є прості кроки, які дозволять вам помітно поліпшити особисту продуктивність праці. Просто дотримуйтесь їх і ви помітите, як почнете все встигати.


Найбільш важким завданням – зелене світло

Всякий раз коли плануєте свій день, вивчіть поточні справи. Відразу виділіть найбільш важливі або складні завдання. Після розставте ці завдання в порядку складності та важливості, починаючи з найскладнішого або важливого. І починайте вирішувати їх саме в такому порядку. У підсумку з усім цим ви розквитатися досить швидко і у вас залишиться маса часу для себе особисто або інших завдань.

Діліть великі проекти на маленькі

Якщо вести декілька поточних великих проектів, то легко закопатися в справах по саму шию. Але як бути? Розділіть великий проект на багато маленьких підзадач. Для кожного завдання ставте свої терміни і вирішуйте ці маленькі завдання по черзі. Ну що, проект вже не здається таким великим, страшними і непідйомним?

Концентруйте увагу

Часто під час конференції та нарад ми не вимикаємо телефон і ноутбук. У підсумку постійно відволікаємося і слухаємо неуважно.

Спробуйте все відключити на таких заходах і цілком зануритися в обговорювану тему. У підсумку ви куди краще зрозумієте суть обговорення, вам буде потрібно менше часу на питання і уточнення. А якщо всі так зроблять, як ви, то час, який йде на наради та обговорення, помітно скоротиться.

Вхідні листи і повідомлення почекають

Оперативність – критично важлива якість для співробітника будь-якого рівня. Але не дозволяйте вхідним листам і повідомленнями в асьці відволікати вас від основної роботи. Закінчите поточні завдання. А потім виділіть час для відповідей. У цьому випадку ви і завдання в строк зробите, і на листи відповісте швидше і точніше.

Все записуйте

Кожен раз, коли ідея з’явилася у вашій голові, записуйте її. Адже інакше ви ризикуєте забути важливу думку і після даремно витрачати час на її відновлення.

Робіть перерви

Виділяйте час для себе. Робіть перерву навіть у дуже важливій роботі, і займайтеся в цей час тим, чим вам подобається. Це збереже вас від перенапруги мозку і відкриє вашій уяві нові ідеї. У підсумку проста перерва на каву часто дозволяє вирішити складну задачу за пару хвилин.

І пам’ятайте, ці прийоми не панацея. Експериментуйте, шукайте свої фішки, які дозволяють вам працювати продуктивніше.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: