Як приманити гроші. Народні прикмети!

Як приманити гроші

Грошове питання дуже важлива складова нашого життя, без грошей ми вже не уявляємо нашого суспільства. Але ще наші предки знали маленькі секрети для залучення і збереження капіталу і успішно ними користувалися.


Вивчіть найпопулярніші “грошові” прикмети і перевірте їх у дії!

По-перше, вашим купюрам потрібне місце для зберігання. Тобто потрібно вибрати відповідний гаманець. Ось що з цього приводу кажуть прикмети: гаманець ніколи не повинен бути порожнім, залишайте в ньому хоча б монетку.

Створіть свій “нерозмінний п’ятак”. Для цього виберіть будь-яку монету і носіть її роками в гаманці, за повір’ями вона буде притягувати гроші. Всі прикмети одноголосно виступають за гаманець або портмоне червоного кольору, він приманює готівку.

По-друге, щоб гроші захотіли прийти саме до вас, тримайте будинок в порядку. Відразу ж ремонтуйте несправну сантехніку, інакше гроші будуть витікати, як вода. Ніколи не прибирайте крихти зі столу рукою, користуйтеся губкою. Ну і звичайно, ні в якому разі не свистіть в домі.

По-третє, прибуток передбачать зірки. Багато-зірковий вечір напередодні угоди віщує удачу. Щоб залучити гроші, потрібно показати їх молодому місяцю і попросити дати більше.

Загальні правила:

– Не рахуйте гроші на ніч;

– Ніколи не кажіть, що гроші “останні”, що їх мало;

– Не обманюйте з грошима, не обраховуйте, те, що прийшло нечесно, принесе збиток удвічі.

Порада: на першу отриману при зарплаті купюру потрібно злегка подути і подивитися крізь неї на світло. Так гроші витрачаються повільніше, а прибувають швидше.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: