Як продати раритетні монети?

Продати старовинні монети сьогодні не складає великих труднощів, єдиним питанням залишається не прогадати з ціною. Тому так важливо не помилитися.


Перед продажем монет насамперед слід правильно оцінити їх вартість. Моменти оцінки наступні:

  • Найважливішим фактором є рідкість. Якщо кількість монет у світі налічує кілька одиниць, то ціна такої монети буде дуже високою. І навпаки.
  • Важливим фактором є і фізичний стан. Навіть якщо монета єдина в своєму роді, але написи стерті і вона сильно пом’ята, то вартість її впаде на порядок. Навіть незважаючи на її величезну цінність.
  • Ринкові кон’юнктури. Залежно від виставлених у вільний продаж монет, ціна на вашу продукцію буде варіюватися. Залежно від пропозицій, ідентичних вашим.

Де продати старовинні монети

  • Антикварна лавка. Найшвидший зручний спосіб. Головним мінусом є те, що купувати у вас будуть з метою подальшого перепродажу, тому ціна буде для вас на 30-50% нижче ринкової.
  • Нумізмати. Більш вигідний варіант, так як купувати буде не перекупник, а істинний покупець. Мінусом такого варіанта є те, що таких людей не так багато, і продати монету, особливо не надто рідкісну, буде вкрай довгим заняттям.
  • Інтернет аукціони. Найактуальніше і зручний спосіб продажу. На майданчику ви побачите реальний попит на вашу пропозицію, адекватну ціну. І, в звичайному випадку, ваш лот придбають через кілька тижнів. Мінусом є те, на майданчиках існує система рейтингів продавців. І щоб отримати деяке число позитивних відгуків, перший час доведеться продавати за ціною трохи нижче ринкової.

Найважливіше: починаючи продавати монети, уважно вивчіть їх. Очистіть поверхню монети, але не перестарайтеся. Краще довірити реставрацію монет  професіоналам, так як при невмілому очищення вони можуть сильно втратити в ціні.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: