Як розмовляти з незнайомими людьми?

Як розмовляти з незнайомими людьми

Тобі не вистачає пригод, спілкування та відкритості? Ти дивний. Кращим методом струснути себе і кардинально змінити світ, буде спілкування з незнайомцями і незнайомками! Це буде цікаво і весело, але ризиковано!


Ми всі звикли спілкуватися в своєму маленькому світі, тому часто опиняємося ізольованими в певному місці і шарі суспільства. Старі приятелі, постійна робота, звичні місця відпочинку. Ми загрузли на одній стороні вулиці і боїмося перейти на іншу. А що якщо ризикнути? Що якщо спробувати поміняти свою звичну життя на щось інше? Незвідане, цікаве і небезпечне? Почни розмовляти з незнайомцями і незнайомками! Це переверне твоє життя. Знайомство – зустріч різних розумінь світу, або навіть зовсім різних світів.

«Протягом нашого життєвого шляху його перетинає безліч інших людей, і дев’яносто дев’ять з сотні не залишають в нашому житті і сліду. Але сота за рахунком зустріч може перевернути наше життя, як ураган, змести її з звичного шляху, після чого вона потече вже в зовсім іншому напрямку.

Ці незнайомі люди можуть стати твоїми кращими друзями, цікавими товаришами, майбутніми колегами по роботі, побратимами по духу і творчості.

Як розмовляти з незнайомими людьми

1. Вибирай місця для знайомства з незнайомцями і незнайомками

Всі громадські місця розташовують для спілкування з незнайомцями. Тобі не потрібні напарники для цієї дивної справи, ти впораєшся самостійно. Місця для пошуку незнайомців: концерти, виставки, музеї, бари, фестивалі, гуртки за інтересами, мітинги і будь-які інші громадські зустрічі.

2. Будь готовий бути дивним

Всіх людей, що відрізняються від інших, називають диваками або дивними. Ти теж будеш трохи таким. Будь готовий до того, що люди будуть тебе ігнорувати не йти назустріч. Але люди не кусаються. Деякі не хочуть спілкуватися, але обов’язково є такі, які із задоволенням побалакають з незнайомцем.

3. Знайомся з незнайомцями і незнайомками

«За перші 43 секунди знайомства ми визначаємо дохід людини, вік, інтелект і ступінь нашої до нього поваги»

Тобі доведеться робити перший крок. Посміхайся і виглядай позитивним. Підходь до незнайомих людей або звертайся до тих хто поруч. Зроби зауваження з приводу виставки або концерту. До початку більш грунтовної бесіди можна перекидатися кількома фразами, а після спробувати зав’язати знайомство. Якщо сумніваєшся що сказати, то просто виголоси: «Привіт». Не підходь занадто близько, дай місце для комфортного спілкування.

4. Про що говорити з незнайомцями і незнайомками

Коли зав’язалася бесіда, то старайся бути цікавим співрозмовником. Цікавим означає те, що ти більше слухаєш, ніж говориш. Запитай про хобі незнайомця, роботу, інтереси, плани. Уникай бесіди про політику, погоду і релігії. Розкажи трохи про себе, щоб незнайомець уявляв, з ким має справу. Знаходь спільні інтереси і веди розмову на ці теми.

5. Тонкощі спілкування з незнайомцями і незнайомками

Намагайся бути смішним і дотепним, але не переборщи. Заздалегідь підготуй парочку свіжих анекдотів та історій. Реагуй на жарти співрозмовника, навіть якщо вони не дуже смішні.

Стеж за мовою тіла, будь спокійний, підтримуй зоровий контакт, посміхайся. У спілкуванні старайся поводитися щиро, просто і доброзичливо.

6. Зав’язування спілкування

Намагайся не розмовляти з незнайомими людьми більше 15-20 хвилин, якщо це трохи незатишно для вас обох. Якщо ви зійшлися характерами і настроєм, то спілкування може бути більш тривалим. В кінці розмови постарайся обмінятися телефонами або контактами в соціальній мережі. Це допоможе зав’язати знайомство і продовжити спілкування надалі.

7. Пробуй розмовляти з незнайомими людьми

Боїшся бути дивним? Тоді будь сірою масою у своєму замкнутому світі! Кинь собі виклик і говори з одним незнайомцем або незнайомкою щодня! Протримайся місяць і побачиш, що життя стає цікавішим, а незнайомі люди тебе вже не лякають.

«Невідомо, з якою людиною і коли зустрінешся. Іноді трапляється, що несподівана зустріч надасть в майбутньому вирішальний вплив на все життя»

Якщо ти навіть частково незадоволений життям, то спробуй його змінити. Розмовляй з незнайомими людьми. Це буде відмінним шансом кардинально перемінити життя і самого себе. У тебе з’являться нові друзі і дівчина, якщо її ще немає. Тебе чекають нові і поки ще незнайомі люди. Буде цікаво, захоплююче і весело …

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: