Як розвинути комунікабельність?

комунікабельність

Якщо ви хочете стати комунікабельною людиною, яка легко знаходить спільну мову з будь-якою людиною, вам варто дотримуватися наступних порад:


Проявляйте щирий інтерес

Це означає, ви повинні стати справжнім другом людині, з якою зараз спілкуєтеся. Ви повинні бути доброзичливим і відкритим співрозмовником, і у відповідь ви обов’язково отримаєте взаємність. Використовуйте приємні інтонації в голосі, адже важливо не тільки те, що ви говорите, але і те, як ви це говорите. Якщо ви будете грубі, ваш співрозмовник це відразу відчує і спілкування може зіпсуватися.

Є три помилки в спілкуванні людей:

  • перша – це бажання говорити перш, ніж потрібно;
  • друга – сором’язливість, не говорити коли це потрібно;
  • третя – говорити, не спостерігаючи за вашим слухачем

Частіше називайте людини по імені

Вважається, що для людини його ім’я є найприємнішим звуком, а коли його називають по імен, він відчуває себе особливим. Тому важливо поцікавитися, як людині більше подобається, щоб до нього зверталися. У процесі спілкування повторюйте кілька разів ім’я співрозмовника, це дасть йому зрозуміти, що ви ним зацікавлені.

Розмовляйте на тему співрозмовника

Якщо ви хочете подружитися з людиною, то спочатку говоріть на його теми, вислухайте те, що він хоче розповісти. Це відкриє його для вас і він буде готовий приймати і вашу думку. починати розмову краще не з справи, а з чогось простого, наприклад, поговорити про хобі або інтересах.

Частіше посміхайтеся

Доведено, що посмішка притягує. Звичайно, не потрібно посміхатися, як клоун, але легка усмішка в якості підтримки, буде відмінно грати вам на руку. Важливо посміхатися щиро, а не фальшиво, адже це дуже відчувається.

Вчіться слухати співрозмовника

Навіть, якщо ви не згодні з людиною, спробуйте вислухати його до кінця, не перебивайте, дайте час договорити. Якщо ви не дасте такого шансу вашому співрозмовнику, швидше за все, він затаїть на вас образу, можливо, навіть дуже глибоку і друзями вам вже не стати.

Коли ви перебиває, людина думає, що він не гідний вашої уваги. Всесвітньо відомий спокусник Казанова був першим кавалером, тому що просто вислуховував дівчат, давав їм можливість вилити всі їх емоції. Після бесіди з ним усі дівчата були захоплені і вважали його найкращим співрозмовником, хоча він не промовив ні слова.

Будьте ініціатором розмови

Цікавтеся більше, ніж просто справами людини. Не використовуйте стандартні фрази, звичайне привітання. Запитуйте про деталі, скрупульозно вивчайте образ людини, його особистість.

Не уникайте спілкування

Насправді тем для розмови предостатньо, навіть з незнайомими людьми. Погода, дорога, новини і т.п. Поговорити завжди знайдеться про що, аби у вас було на те бажання. Не важливо, якщо хтось не підтримає вашого інтересу в спілкуванні, головне, що ви перемогли себе і придбали навик комунікації.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: