Як стати хорошим менеджером з продажу?

менеджер з продажів

Сьогодні клієнти стали більш вимогливішими, ніж раніше. І до того ж вони ще й менш поблажливі, а це означає, що продавець має право тільки одного пострілу, і повинен справити хороше враження з першого разу.


У сучасному світі швидких високих цифрових технологій, де рішення приймаються в одну мить, на роль хорошого менеджера з продажу не можна закривати очі. І до того ж робота менеджера з продажу зараз стала набагато важче, ніж кілька років тому. Так що тепер виникає питання як же можна стати хорошим продавцем? Як можна стати кращим продавцем? Відповіді на ці питання насправді досить простий. Будьте активні.

Хороший менеджер з продажу це той, який вміє будувати відносини

Щоб бути хорошим продавцем вам потрібно працювати над відносинами з клієнтами, щоб вони відчували себе комфортно, спілкуючись з вами. Хороші продажі полягають у створенні зв’язків взаємної довіри і розуміння між вами і вашим клієнтом. Це також довгий шлях по завоюванню довіри клієнтів, які б захотіли в майбутньому вести з вами справи знову.

Хороший менеджер з продажу завжди відповідає на дзвінки

Замість автовідповідача відповідайте на ваші телефонні дзвінки самі. Це показує замовникам і клієнтам, що ви дбаєте про них, і що вони не є для вас просто галочкою в записах і пунктиком для виконання плану з продажу. Якщо ви дуже зайняті найміть помічника або додаткових співробітників для обробки телефонних дзвінків. І пам’ятайте, що людський голос є набагато більш ефективнішим, ніж голос робота.

Хороший менеджер з продажу ніколи не обіцяє те, що не може виконати

Важливо, щоб ваші клієнти знали, що вони можуть довіряти вам в тому, що ви зробите свою роботу в будь-який час. Хороший продавець повинен завжди тримати свої обіцянки. Якщо ви відчуваєте, що ви не можете виконати те, що обіцяєте, будьте чесними зі своїми клієнтами, вони будуть більше цінувати вас за вашу чесність. Порушення обіцянок лише призводить до того, що клієнт вам перестає довіряти.

Хороший менеджер з продажу прислухається до своїх клієнтів

У той час як менеджер з продажу повинен переконати клієнта щось купити, дуже важливо також слухати своїх клієнтів. Знайдіть хвилинку, щоб познайомитися з вашими клієнтами особисто і потім дати їм адекватну відповідь. Послухайте, що ваш клієнт повинен сказати, дізнайтеся, що йому подобається і що його взагалі не цікавить. Одним словом все те, що було б корисним для побудови плідних відносин.

Хороший менеджер з продажу сміливо розглядає скарги

Хоча ніхто не любить скарги, важливо, щоб менеджер з продажу був готовий до їх розгляду у всеозброєнні. Це показує клієнтам, що ви ввічливі і, що ви турбуєтеся про них.

Хороший менеджер з продажу готовий допомогти, навіть якщо це і не приносить прибутку

Це дуже важливо, що б ви були корисні клієнтові, навіть якщо це і не приносить вам матеріальної вигоди. Це дає клієнтові можливість відчути себе особливим, і буде також сприяти зміцненню добрих стосунків з клієнтом.

Хороший менеджер з продажу завжди є експертом

Знайте, що хороша людина продажу завжди майстер своєї справи. Він знає свій продукт або послугу до найдрібніших деталей. Не існує нічого про продукт, чого б він не знав. Маючи впевненості в тому, що ви продаєте, ви зможете продати все.

Хороший менеджер з продажу бере на себе ініціативу чи йде на крок вперед

Хороший менеджер з продажу бере на себе ініціативу. Це означає, що якщо ваш клієнт запитує вас про щось, познайомте або запропонуйте ще якийсь подібний товар або послугу. Надавайте їм варанти вибору. Також завжди йдіть на крок вперед. Якщо ваш клієнт є постійним клієнтом, запропонуйте знижку або якийсь бонус на товар або послугу, яку вони придбали.

Хороший менеджер з продажу здатний визнати свою помилку

Вміти визнавати свої помилки буває складно, але це також показує клієнту, що ви відповідаєте за свої дії. Це, в свою чергу сприяє зміцненню відносин з клієнтами, так як вони вважають, що вони можуть довіряти вам надалі. Довіра є найважливішим інструментом, яким повинен завжди володіти хороший менеджер з продажу.

Хороший менеджер з продажу говорить: “Я зроблю”, а не “Я постараюся”

Слово «постараюся» не повинно бути присутнім в лексиконі хорошого менеджера з продажу. Саме це слово чітко показує вашому клієнтові, що ви зробите, а що ні. Використовуючи слово «зроблю» ви показуєте, що ви гори переверне, для того щоб зробити те що пообіцяли.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: