Як стати лідером?

як стати лідером

Мрієте розпоряджатися власним життям, побудувати кар’єру, стати вільним і незалежним? Тоді станьте Лідером!


Запам’ятайте одну просту істину: Лідером ніхто не народжується, ним стають! Потрібно виховувати в собі лідера і кардинально себе міняти, якщо мрієте про успіх.

Ви скажете, що змінити свій світогляд – це дуже важкий процесс. Це правда! Але, Ви повинні наполегливо працювати над собою і виробляти лідерські якості, щоб у майбутньому стати шановним і незалежною людиною! А хто Вам сказав, що буде все легко і просто? Трудитися потрібно, трудитися над собою!

Як стати лідером? Потрібно спочатку навчитися керувати власним життям, а не чекати щасливого квитка! Самі створюйте собі комфортні і хороші умови, як у житті, так і на роботі!

Хочете стати вільним і незалежним – будьте лідером! Ніхто не в силах вплинути на лідера, так як він має свою залізну думку! Лідер – це той, хто знає, що йому потрібно від життя і він наполегливо йде і домагається цього!

Мрієте розпоряджатися своїм життям, не бути залежним від обставин, побудувати кар’єру і стати паном своєї долі? Тоді Вам слід виробити певні якості характеру, якими володіють ЛІДЕРИ! Повірте, як тільки Ви виховаєте в собі дані якості, Ви відчуєте себе Людиною, з великої літери!

Як стати лідером? Основні лідерські якості!

1. Будьте цілеспрямованими.

Ставте собі точні цілі і не потрібно чекати щосекундного їх досягнення! Пам’ятаєте прислів’я: «Без зусиль – не витягнути і рибку зі ставка!» Так і тут!

2. Уміло приймайте рішення.

У всьому і скрізь будьте ініціативні! Коли йдете в супермаркет, ніколи не думайте «щоб його такого купити на вечерю?» Завжди знайте наперед, що саме Ви приготуєте на вечерю і що для цього потрібно прикупити. Завжди тренуйте в собі ініціативність. Людина-лідер – завжди продумує майбутні кроки і малює в голові схему їх втілення в реальність.

3. Майте твердість характеру.

Навчіться говорити НІ! У житті дуже часто потрібно говорити це слово! Але є люди, які панічно боятися втратити товариша і тому бояться вимовити дане слово з двох букв. Що ж, дорогі мої, потрібно цьому вчитися! Повірте, життя стане набагато легше, якщо Ви включите в свій лексикон це дивовижне і чарівне слово – НІ!

4. Будьте врівноваженими.

Які б ситуації з Вами не відбувалися – завжди залишайтеся спокійними! Це одна з найголовніших лідерських якостей. Нікому не давайте можливості вивести Вас із себе. Викидайте зі свого життя все негативне! Сюди відносяться люди з якими неприємно перебувати. Будьте з тими, хто Вам подобатися, той хто Вам дійсно приємний! Знаєте, як би грубо це не звучало, але коли Ви спілкуєтеся з людьми, які постійно ниють на своє життя – Ви просочуєтесь їхніми проблемами і самі себе опускаємо до їхнього рівня! Уникайте таких людей! Завжди думайте головою, а не емоціями! Існує старий, але дуже ефективний рецепт, щоб заспокоїтися – це порахувати до 100!

5. Будьте впевненими в собі.

Це найголовніша якість характеру, без якої не існує лідера! Щоб розвинути впевненість, потрібно щодня записувати свої маленькі перемоги в особистий щоденник досягнень, успішно зроблені завдання.

6. Будьте витривалими.

«Ніколи не вішайте ніс!» – Це має бути головним правилом Вашого життя!

Ви знаєте про напористість і витривалість самого Томаса Едісона? Так от, він зміг створити лампу розжарювання тільки проробивши більше 10000 наукових експериментів! Найцікавіше те, що ця дивовижна людина, зовсім не мала за своєю спиною технічної освіти, він тільки бачив дошкульні глузування своїх «дипломованих і освічених» друзів. Коли у нього запитали: «Чи важко йому було далі проводити свої дослідження, після стількох невдач?», На що Томас відповів: «У мене не було невдач в моїх експериментах, я знайшов 1 999 способів, як не можна створити лампочку!»

7. Будьте відповідальними.

Завжди визнайте свої помилки і свою неправоту перед іншими!

Є дуже хороший метод, щоб зрозуміти і далі розвивати свою відповідальність: візьміть аркуш і напишіть 10 пропозицій, які будуть починатися зі слів «Я відповідальний за …» Цей метод дозволить Вам проаналізувати те, за що Ви несете відповідальність.

8. Розвивайте свої організаторські здібності.

Як тільки всередині колективу виникають сварки – це може призвести до порушення робочого процесу. Людина-лідер повинна відразу ж гасити всі виниклі непорозуміння і конфлікти між співробітниками. Вам потрібно вчитися об’єднувати людей в одне ціле. Зробити це можна за допомогою спільної мети, ідеї.

9. Розвивайте свій інтелект.

Якщо Ви займаєтеся саморозвитком – половина успіху вже Ваша. Читайте багато книг, різних жанрів і різних спеціальностей, а не тільки по своєму напрямку. Знаєте прислів’я: «Хто володіє інформацією – той володіє світом!» Завжди вчіться у інших людей. Уважно вивчайте як працюють ті, хто досяг відмінних результатів і добився бажаного, які заслуговують оплесків.

10. Не чекайте біля моря погоди, вставайте і РОБІТЬ!

Що робити? Та все що завгодно, до чого у Вас руки варті! Лідери не сидять на одному місці зі складеними руками – Лідери діють!

Завжди тримайте в голові одну просту істину – якщо Ви будете і далі робити те, що робите постійно, то і отримаєте те, що отримували раніше! Це теж саме, що наступати на одні й ті ж граблі з настирливістю барана! Відчуйте себе в шкурі лідера – тієї людини, яка сміливо береться за ті справи, від яких звичайні люди біжать з округленими і переляканими очима!

Ось поміркуйте … якщо Ви допоможете метелику вилізти зі свого кокона, при цьому розрізавши його – Ви тим самим украдете у метелика можливість літати. Тому що коли метелик пручається, намагаючись самостійно розірвати свій кокон, до нього в крила йде рідина, яка живить і дає йому сил до польоту. Аналогічно це стосується і людини.

Тепер Вам залишилося зробити зовсім небагато – реалізувати все це в реальності і впевнено крокувати вперед до вершин Олімпу!

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: