Як стати розумнішим?

Як стати розумнішим

“Як стати розумнішими?” – Це питання, природно, мучить багатьох. Можна довго сперечатися і міркувати на тему відмінності “інтелекту” від “життєвого розуму”. У будь-якому випадку, як і будь-яка інша якість, розум можна розвинути. Звичайно ж, якщо докласти чималих зусиль. Так як же стати розумнішими?

1. Читайте книги

Це, напевно, найголовніша порада для розвитку розумових здібностей. Книга – ваш універсальний помічник у досягненні своєї мети. Читання допоможе вам висловлювати свої думки чисто, розширить кругозір і зробить вас цікавим співрозмовником. Крім того, книги дають ще одну важливу перевагу – ви будете домінувати над людьми. Уважно підходите до вибору книг і тоді ви зумієте стати розумнішими.

2. Спілкуйтеся з людьми розумнішими за Вас

Якщо ви – найрозумніша людина в своєму оточенні, вам пора міняти його. Спілкування з мислячими людьми змушує нас думати, і, як наслідок, ми самі стаємо розумнішими. Припиніть відносини з дурними друзями, як би це не було важко. Оточення робить нас, і це вже давно не секрет.

3. Думайте і міркуйте

Це те, до чого ви прагнете. Розум – плід вашої свідомості. Аналізуйте кожну ситуацію, яка відбувається з вами з різних точок зору. Міркуйте над книгами, вчинками, розмовами. Переривається ненадовго, щоб залишитися на самоті і подумати. Прислухайтеся до думок, але робіть висновки самостійно.

4. Фіксуйте думки

Обов’язково записуйте свої думки. Через деякий час, прочитавши ці записи, ви виявите прогрес власного інтелекту. Можливо, ви посміхнетеся або навіть вжахнетеся своїм минулим записам. Знайте, що критичне ставлення до власних ранніх висловів – ознака прогресу. Це дозволить вам рухатися далі і знати, що ви прогресуєте.

5. Контролюйте себе

Часом вас будуть відвідувати думки, що все, що ви робите марно. Це нормально. Щоб досягти успіху в будь-якій справі потрібні бажання і завзятість. Розвивайте в собі силу волі. Дочитувати книги. Записуйте свої ідеї та думки. Виходьте на контакт з цікавими людьми, навіть якщо вам страшно або просто лінь. Тільки змушуючи себе рухатися, ви зможете стати розумнішими. Адже, як відомо, праця зробила з мавпи людину.

6. Дайте собі час

Зрозумійте, що не можна стати розумнішими відразу. Приготуйтеся до того, що нічого не буває відразу і без зусиль. Вам доведеться серйозно працювати над собою, щоб стати розумнішими. Просто дайте собі час, і у вас все вийде. Головне, не опускайте руки. Вірте в себе, тільки тоді ви досягнете мети.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: