Як стати успішним генієм?

Як стати успішним генієм

Хто такі генії? Унікальні люди, що володіють видатними здібностями? Так, мабуть, що так. Вважається, геніями народжуються. Однак всі генії досягли висот не тільки завдяки вродженим здібностям. Важливу роль зіграли якості, здобуті самою людиною, що визначили його стиль життя. Візьміть за основу основні якості генія і просто дотримуйтеся їх.

Беріть приклад з успішних людей, спілкуйтеся з успішними людьми.

Вивчіть звички і вчинки людей, які досягли великих життєвих висот. Складіть список з усіх можливих принципів і звичок багатих і успішних. Візьміть собі за правило здобувати 1-2 звички протягом певного терміну.

Так, наприклад, у людей, що досягли успіху в житті, ранній підйом – одне з найголовніших умов успіху. Як правило, ці люди відрізняються підвищеною працездатністю. А підйом в ранні години допомагає збільшити кількість часу, виконати більше запланованого.

Скористайтеся можливістю поспілкуватися з подібними людьми безпосередньо. Живе спілкування дає не тільки необхідні знання, а й заряджає енергією, ентузіазмом, що необхідно для досягнення поставлених цілей. Для цього відвідуйте всілякі семінари і тренінги для бізнесменів, управлінців, успішних людей. Навіть якщо ви не збираєтеся відкривати бізнес, їх досвід і знання допоможуть вам у житті.

Сила знань

Людина, яка все знає і вміє, – мертва. У житті завжди знайдеться чому повчитися, пізнати щось нове, відкрити раніше приховані можливості. Запишіться на курси, які ви давно хотіли відвідати. Опануйте ковзани або лижі, мистецтво фотографії і т.п. Візьміть за правило щодня вивчати щось нове.

Висока працездатність

Всупереч думці, що занадто багато працювати шкідливо, знаходьте будь-яку можливість працювати. Будь-яка успішна людина розповість вам, що основа його успіху – неймовірна працездатність. Робити, робити і ще раз робити. Відповідайте собі чесно, як часто ви залишаєте справи незавершеними, хоча могли закінчити сьогодні. До таких недоробок приєднуються справи нового дня, а потім все це накриває вас, як снігова куля. Підсумок – ви втомлюєтеся, розгрібаючи завали і незакінчені справи.

Мрійте і фантазуйте

Великі відкриття, твори мистецтва народжувалися спочатку в головах!

Менделєєву таблиця приснилася уві сні, Ньютону яблуко впало на голову …

Випадковість? Геніальність? Так, якби не була проведена велика робота. Не обійшлося і без мрій, фантазій. Напевно вони уявляли собі подібні відкриття, фантазували і мріяли про це.

Якщо ви давно вже не робите подібних дій, пора починати робити все заново. Складіть список того, про що мрієте. Присвятіть певну частину часу просто тому, щоб віддатися мріям і фантазіям.

Дихайте свіжим повітрям частіше

Змусити мозок функціонувати набагато ефективніше допоможуть постійні тривалі прогулянки. Згадайте, коли ви останній раз просто гуляли по парку або вулиці, насолоджувалися навколишнім світом? Просто помічали його різноманіття? Після чого, приходячи додому, могли дивуватися, що в голові, виникають цікаві думки і рішення.

Може, варто знову почати це робити?

Будьте собою і ставте цілі

Пам’ятайте просту істину, що ви – особистість, не схожа на інших людей. Ви можете почерпнути хороші якості у інших, але ви не повинні займатися наслідуванням. Вам потрібен власний шлях, по якому підете ви. А для цього у вас повинні бути цілі.

Будьте сміливими!

Не бійтеся братися за те, що інші робити не хочуть, тому що важко. Для вас буде новий досвід, нові знання. А значить, ви будете сильнішими і успішними.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: