Як стати впевненим в собі?

Як розвинути впевненість в собі

Розвиток впевненості в собі має бути першочерговим завданням для кожної людини, яка бажає досягти вершин у своїй справі. Представляємо вашій увазі ряд вправ, при планомірному виконанні яких Ви розвинете в собі потужну впевненість.


1. Є дуже корисна техніка для прокачування впевненості в собі. Ви просто берете колір, який означає для Вас впевненість, і наповнюєте цим кольором усе тіло: кожну його частину і кожну клітину.

Як модифікацію даної вправи пропонуємо уявити в кімнаті, де Ви зараз перебуваєте, поруч з собою кулю, куб, піраміду або іншу фігуру будь-якого кольору і це також має бути фігура Вашої впевненості, наповнена кольором, який викликає відчуття впевненості. Потім увійдіть в цю фігуру і уявіть, що енергія з цієї фігури наповнює Ваше тіло повністю з голови до ніг, і Ви наповнюється енергією впевненості.

2. Для розвитку впевненості дуже часто необхідно підключати уяву і дана вправа не виняток.

Уявіть, що перед Вами розгортається веселка шириною у весь небосхил. Розпишіть яскравими літерами веселку фразою: «Я впевнений в собі» і уявіть, що могутній голос з небес вимовляє ту ж фразу, і Ви швидко заряджаєтеся упевненістю в собі.

3. Розвинути впевненість в собі можна не тільки в уяві, а й в реальних ситуаціях. Для цього почніть говорити хоча б на пів децибели голосніше, ніж зазвичай. У будь-якій компанії, з будь-якими людьми. Ви побачите і відчуєте не тільки зростання своєї впевненості, але і зміну ставлення до Вас від оточуючих людей.

Багато з тих, хто задається питанням: як розвинути впевненість в собі, виконують дані вправи «для галочки» і природно не домагаються стабільного результату. Щоб вправи почали діяти і приносити відчутну користь, рекомендую почати їх виконання прямо зараз і виписати їх собі на листок для постійного повторення. А тепер ще 2 вправи.

4. Листок взяти в будь-якому випадку доведеться, оскільки буде потрібно намалювати свій герб впевненості. Вкладіть в його зображення ті смисли і символи, які означають саме Вашу впевненість. Ви можете намалювати не просто герб впевненості, а навіть герб, який згодом стане Вашим фамільним зображенням. Тому підійдіть до завдання серйозно і максимально креативно.

5. І, нарешті, як розвинути в собі впевненість всього за 3 секунди. Звичайно, йти до філігранному і постійному виконанню вправи можна значно довше, але відчути потужний приплив впевненості Ви зможете за пару секунд. Ваше завдання пройти кілька метрів абсолютно прямим. Підняти підборіддя, підтягнути живіт, розвести і опустити плечі. Відчули різницю? Якщо зробити крок неспішним, то можна відчути колосальну впевненість у собі всього за кілька секунд і зберігати це відчуття весь час, поки Ви перебуваєте в такому положенні.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: