Як створити особистий Бренд?

Як створити особистий Бренд

Хочете стати впізнаваним експертом в ніші? Щоб вас постійно звали на заходи та брали інтерв’ю? Вам потрібно перетворити ваше ім’я в справжній бренд. Адже саме через нього вас сприймають оточуючі. Коли люди почнуть вас впізнавати і ідентифікувати з певним цінним досвідом, ваш шлях до лідерства в ніші буде розчищено.


Питання тільки в тому … Як стати більш впізнаваним? Як вибудувати свій авторитет?

5 дієвих кроків до вашого персонального бренду

1. Будьте самим собою

Як часто ми намагаємося здаватися іншими, ніж є насправді? А уявіть, що вам довелося б ніколи не скидати цю маску. Нестерпно, чи не так?

Саме тому так важко створити бренд навколо «фальшивого» себе. Запам’ятайте, люди – не дурні, а ви – навряд чи професіонали акторського справи. Я про те, що, швидше за все, ваш фальш буде відчутний і зримий.

Ваш бренд – відображення того, хто ви є насправді, саме тому так важливо бути щирим.

Ніколи не забувайте, людям важливий контакт з іншими людьми. Якщо відкрита людина буде взаємодіяти не з вами, а з оболонкою, яка на вас, то контакту не вийде. Без зв’язку не буде і довіри.

Пропоную вам відповісти на такі питання:

  • Чого ви варті і чого хочете?
  • Що для вас важливо і у що ви вірите?
  • Які ваші сильні і слабкі сторони?

Навіщо вам потрібні ці відповіді?

Все дуже просто: побудова особистого бренду – це, перш за все, розуміння вашого власного «Я». Визначтеся з тим, чим ви хочете ділитися з людьми, і тоді ви стрімко почнете рости.

2. Виступайте

Якщо шукаєте шляхи, які допоможуть вам побудувати свій бренд, то публічні виступи – те, що вам так потрібно. Це той «цемент», який закріплює ваш контакт з людьми в непорушну цегляну кладку.

При цьому, дуже важливо відрізнятися. Потрібно говорити так, як інші не говорять. Виробити в собі навички спілкування та ораторства. Всі революції робили ті, хто знав «Найсильніша зброя – це слово», і тому, якщо хочете зробити прорив у бізнесі – вчіться говорити правильно.

Дуже важливо бути впевненим у собі, не боятися питань і зворотного зв’язку.

Ми всі різні, тому обов’язково потрібно бути готовимм до того, що будуть незгодні з вами. Вчіться стійко парирувати удари в вашу сторону і не втрачайте гідності.

Якщо вам складно виступати перед публікою, то підійдіть до цього поступово:

  1. Потренуйтеся перед дзеркалом. Зверніть увагу на рух губів, міміку і дикцію. Частіше дивіться собі в очі.
  2. Виступите перед друзями або невеликою групою слухачів. Таким чином Ви будете стежити за реакцією людей і контролювати настрій публіки.
  3. Нарощуйте аудиторію і готуйтеся до питань. Найскладніше – вміти утримувати увагу мас.

3. Пишіть статті і давайте інтерв’ю

Погляньте на пресу, яку ми маємо на сьогоднішній день. Кожен, хто регулярно спілкується з людьми, дуже часто обізнаний у всьому. Він знає про бренди, новинки, новини політики і бізнесу.

А все чому? Тому що звичка писати, давати інтерв’ю, виробляє в нас і іншу звичку – бути в тренді і йти в ногу з часом.

Нікого не цікавлять новини, які вже й так у всіх на слуху. Принести слухачам інформацію, про яку вони ще не встигли почути – ось що цінно. Таким чином, ви самі для багатьох стаєте безпосереднім джерелом свіжої інформації. Ви – Колумб, першовідкривач, для своїх вірних передплатників.

Зацікавити собою ЗМІ не так вже й просто, адже їм потрібні сенсації і справжні «буми». Зате потрапивши туди – ви покажете, що вірите в те, про що говорите, не соромитеся цього. Це допоможе вивести ваш бренд на п’єдестал популярності.

4. Створіть свій «онлайн»

Знаєте як створити враження, не взаємодіючи з кожним клієнтом особисто? Якщо ні, то ця порада саме для вас.

Це зовсім не означає весь час проводити за комп’ютером і постійно бути готовим до відповіді на питання. Потрібно всього лише створити ілюзію вашої присутності.

У вас є профіль з соціальних мережах? Якщо він є, то він конкретизує всю інформацію про вас? Він представлений в найкращому світлі і виглядає професійно? Чи використовуєте ви в ньому високоякісну професійну фотографію? Ви взаємодієте через соцмережу з іншими платформами і сайтами?

Якщо відповідь на одне з питань «ні», то вам варто про це потурбуватися вже зараз.

У вас є особистий блог? Це дасть вам більше контролю над інтернет-присутністю в порівнянні з іншими соціальними медіа. Сучасні домени коштують копійки, тому «напевно, дорого» вже не виправдання.

Не забувайте «гуглити» себе. Це дасть вам уявлення про те, як ви виглядаєте зі сторони, що інші люди пишуть про вас і ваш товар.

5. Залишайтеся студентом вашої галузі

Навіть якщо ви справжній профі своєї справи і вмієте абсолютно все у своїй ніші, потрібно пам’ятати, що все стрімко розвивається. Те, що було високим рівнем вчора, може стати базовим мінімумом вже сьогодні.

Ви ж не хочете, щоб сили, витрачені на ваш бренд, пропали даремно? Тоді розвивайтеся і вчіться новому! Вчитися – не соромно, соромно не хотіти.

Набір сайтів, блогів, журналів, газет і сторінок партнерів – ось ті «щит і меч», які необхідні кожному бізнес-лицареві.

Щоб стати справжнім авторитетом, вам потрібно досягти чогось самостійно. Ви не можете говорити про те, чого ви не робили. Це не буде вашим особистим досвідом, а тому й не зробить з вашого ім’я бренд.

Все, що ви знаєте, пропустіть через себе, упровадите і тільки потім видавайте іншим. Ваш унікальний досвід набагато цінніше. Будьте відкриті, не бійтеся говорити про свої недоліки і слабкі сторони. Все це зробить з вас людину, якій будуть довіряти і до думки якого прислухатимуться.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: