Як викликати до себе прихильність!

Як викликати до себе прихильність

Навчіться правильно впливати на оточуючих людей і зробіть ваш бізнес набагато успішніше, прибутковіше і швидше! Ричард Бенлер


Все наше життя складається з постійної взаємодії з людьми. Гарне спілкування приносить нам не тільки задоволення, але і величезні вигоди.

Ви помічали, що є люди, які вміють вибудовувати відносини з оточуючими легко і красиво. Вони як магніт притягують до себе оточуючих і роблять це щиро і з задоволенням. У чому їх успіх?

З чого починається спілкування?

Наше спілкування починається з першого враження, яке ми отримуємо про людину. Якщо він сподобався, якщо нам з ним комфортно і приємно говорити, то далі відносини починають шикуватися легко і сприятливо.

А якщо ні? Тоді нам доводиться докладати багато зусиль, щоб домогтися від людини потрібного дії.

Секрети привабливості

Що робить людину привабливою? Наша внутрішня енергія – це життєва сила, яка проявляється тоді, коли ми робимо що-небудь із задоволенням.

Життєва енергія є наслідком того внутрішнього стану, в якому ми знаходимося в даний момент. Людина перебуває зазвичай в одному з двох таких станів: Потреба і Гідність.

Стан Потреба – це страх зазнати поразки. Коли ми відчуваємо страх поразки, страх зробити помилку, коли ми хвилюємося з приводу того, що думають про нас інші люди, коли ми залежимо від когось – ми знаходимося в стані Потреби. У цьому настрої ми не виглядаємо привабливими, а люди дуже добре відчувають наші побоювання і переживання.

Другий стан, в якому ми буваємо – Гідність: це любов і повага до себе, до оточуючих людей; захопленість улюбленою справою, відчуття щастя і радості. Іншими словами, Гідність – це завжди позитивні емоції, позитивний погляд на життя і впевненість у собі і в своїх силах.

Як домогтися стану Гідності і в чому воно проявляється?

  • Знайдіть час і вивчіть себе. Знайдіть відповіді на питання: «Хто я такий? Чим я можу бути корисний для інших людей? Що я роблю краще за інших? Чим мені подобається найбільше займатися? »
  • Будьте завжди готові до знайомства.
  • Проявляйте свої емоції.
  • Посміхайтеся!
  • Дивіться відкрито людям в очі.
  • Робіть компліменти.
  • Задавайте питання.

Коли ми знаємо свої сильні сторони, усвідомлюємо свою цінність і корисність для інших, у нас підвищується самооцінка і ми починаємо відчувати себе впевнено. Це дуже важливо. В такому настрої ми перестаємо боятися чужої думки, ми просто починаємо отримувати задоволення від спілкування з людьми.

Дуже корисна навичка. Більшість людей боїться спілкуватися з незнайомими людьми. Прислухайтеся до себе, до того, що відбувається з вами, коли до вас звертається нова людина. У вас всередині все стискається? Ви будуєте між собою і незнайомим невидиму стінку? Або навпаки, у вас пробуджується інтерес, вам стає радісно від можливості дізнатися щось нове і ваші очі загоряються від передчуття від нового знайомства?

Отримуйте задоволення від нових зустрічей і нових людей!

При розмові з людьми в першу чергу нам цікава думка людини про те, що ми з ними обговорюємо. Нам важливо бачити їх ставлення до подій. Ставлення – це завжди емоції. Зверніть увагу, як важко сприймати співрозмовника, чиє обличчя не виражає ніяких почуттів. Ми дивимося на таку людину, і нам здається, що, або йому байдуже те, про що йде мова, або йому з нами нудно. І навпаки, ми із задоволенням слухаємо емоційну людину, тому що нам цікаво спостерігати за ним, за його емоціями.

Коли ви знайомитеся з людиною, показуйте йому свою радість від зустрічі. Дейл Карнегі казав: «Якщо ми хочемо знайти друзів, давайте вітати людей радісно і з ентузіазмом». Сьогодні так багато негативу в світі, стільки людей стурбовані своїми проблемами. І коли ми зустрічаємо життєрадісну людину, яка проявляє до нас доброзичливість і відкритість, нам стає дуже приємно і радісно на душі. Така людина не залишиться непоміченою і завжди приверне до себе увагу.

Будьте привітними!

Найпростіший спосіб справити хороше враження на людей – посміхатися. Вражаюче, як посмішка може перетворити людину!  Посмішка завжди говорить про те, що ми раді людині, вона нам подобається.

Посмішка нічого не коштує, але багато дає. Вона збагачує тих, хто її отримує, не збіднюючи при цьому тих, хто нею обдаровує. Вона триває мить, а в пам’яті залишається назавжди. Ф.Флетчер

Очі – дзеркало душі

Саме по очах ми розуміємо настрій людини. Під час розмови візуальний контакт не тільки дозволяє нам утримувати увагу співрозмовника, але дає багато інформації про те, як ставиться наш партнер по спілкуванню до того, що чує і бачить. Не можна ігнорувати очі!

Згадайте, з чого починається зустріч? Зустріч починається з візуального контакту. Ми спочатку дивимося на людину, ловимо її погляд, а потім вже вітаємо. Нам важливо побачити – радий нам співрозмовник або він не готовий зараз з нами спілкуватися.

Давайте посміхатися очима! Дивіться відкрито, щиро людям в очі, і ви завжди будете привабливі.

Комплімент можна порівняти з хорошим подарунком.

Якщо подарунок зроблений з любов’ю, він стає цінним і важливим для нас. Якщо у вас народжується бажання сказати комплімент, обов’язково робіть це. Говоріть щиро, від чистого серця. І вчіться приймати похвалу.

Уявіть, ви подарували комусь подарунок, а він замість того, щоб оцінити його по достоїнству, сухо сказав: «Спасибі» і не розкривши, відклав убік. Ось так само і компліменти. Якщо вам сказали щось приємне, обов’язково відреагуйте. Подивіться людині в очі, посміхніться і подякуйте.

Надавайте значення тим рідкісним ситуаціям, коли люди так активно реагують на ваші компліменти. Тому що для них важливо, що ви оцінили їх по достоїнству.

Найкращий спосіб привернути до себе прихильність людей – це цікавитися ними

Замість того, щоб відразу ж починати говорити про свої пропозиції та ідеї, почніть задавати питання і цікавитися думкою свого партнера по спілкуванню.

Коли ви зустрічаєтеся з людиною, привчіть себе починати розмову з питань: «Що вам цікаво?», «Чим я можу бути вам корисний?», «Що ви думаєте з цього приводу?».

Такі питання не тільки дозволять розговорити співрозмовника і налаштувати його на доброзичливий лад, але і дадуть вам цінну інформацію про те, як ваш партнер по спілкуванню бачить ситуацію.

Щоб викликати прихильність до себе людей, не треба володіти секретними знаннями. Все, що вам необхідно – це щирість, доброзичливість і зацікавленість в вашому співрозмовникові. У спілкуванні набагато важливіше ваше ставлення до людини, ніж ваші слова. Тому дотримуйтеся завжди мудрої заповіді, яку проголошували в усі віки філософи і мудреці: «Ставтеся до людей так, як хотіли б, щоб ставилися до вас», і у вас не буде нестачі в друзях і хороших партнерах.

Найважливіший секрет прихильності людей! Дайте людям відчути свою значимість. Оцініть їх по достоїнств.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: