Як встигати більше?

як встигати більше

Часто ми не встигаємо зробити все, що запланували, на руках у нас виявляється нескінченний список завдань і купа відволікаючих чинників. Ось кілька способів, які можуть вам допомогти встигати більше і при цьому не перевтомлюватися.


Створіть собі звички

Виберіть для себе кілька справ, які ви здійснюєте щодня, регулярно і зробіть з них звички. Приміром, виберіть якийсь певний час, для тренажерного залу або коли ви відповідаєте на телефонні дзвінки та електронні листи. Повторюючи ці дії кожен день, поступово вони стануть автоматичними. А це означає, що ви заощадите час, бо будете робити їх набагато швидше звичайного.

Висипайтеся

Якщо ви не отримаєте достатньої кількості сну, тоді ваша продуктивність значно знизиться, ви будете дуже швидко втомлюватися на роботі і, як наслідок, перевтомлюватися. Дорослій людині для нормального відновлення рекомендується спати близько восьми годин.

Прокидайтеся раніше

Однак якщо ви отримуєте достатню кількість сну, але при цьому ще можете вставати раніше, то це чудово. Тому що в цю додаткову годину ви можете зробити багато важливих справ, і ніщо вас не буде відволікати, тому використовуйте цей ранковий час з розумом.

Складайте кожен день собі список завдань

Краще триматися подалі від величезних нездійсненних списків, натомість складайте маленькі з такими завданнями, які можна виконати за день. Приміром, оплатити рахунки, записатися до лікаря, погладити речі і т.п. Якщо все-таки накопичилося багато великих важливих завдань, розбийте їх на більш дрібні. Наприклад, замість того, щоб весь день до першої години ночі писати курсову, краще налаштувати себе так, щоб писати по кілька аркушів на день. А ваші маленькі досягнення потім складуться у велику перемогу.

Перестаньте постійно перевіряти свою пошту

На це витрачається багато вільного часу, краще вибрати для перевірки своєї електронної скриньки певний час. Тому що несподівані листи із завданнями і проханнями, на які потрібно відповісти терміново, можуть вас надовго відвернути від основної роботи.

Складіть список того, що вам робити не потрібно

Список того, що треба зробити на сьогодні іноді також важливий, як і список того, що робити не треба. І нехай у нього сьогодні увійде: НЕ дивитися допізна телевізор, НЕ лазити годинами по інтернету, НЕ відвідувати соцмережі і т.п.

Не робіть одночасно кілька справ

Наш мозок не може думати про дві речі одночасно. Ви або зробите обидва завдання погано, або щось не встигнете зробити взагалі. Тому краще виконати їх в порядку черговості: від важливіших до менш значним.

Вимикайте мобільний телефон

Коли ви виконуєте якісь важливі завдання, тиша – це запорука вашого успіху. Тому на час такої серйозної роботи вимкніть телефон, щоб він вас не відволікав. А якщо ви будете потрібні комусь, вони вам напишуть смс або залишать голосове повідомлення.

Займіться спортом вдень

Намагайтеся по можливості виділяти собі невелику перерву протягом робочого дня для занять нескладними фізичними вправами. Це може бути спортивна ходьба, плавання, біг або присідання. Вченими доведено, що фізична активність відмінно активує продуктивність.

Ведіть здоровий спосіб життя

Постарайтеся позбутися від своїх шкідливих звичок, це не тільки додасть вам здоров’я енергії і сил, але ще й заощадить вам багато грошей. І до того ж додасть вам пару років щасливого життя. Бути здоровим це круто!

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: