Як заробити багато грошей?

Як заробити багато грошей

Хтось обмежувався лише мріями про незліченні багатства, продовжуючи працювати на мінімальну зарплату, хтось переходив до дій, але бездумно кидаючись від одного проекту до іншого, залишаючись біля розбитого корита, а комусь дійсно пощастило розбагатіти.


Словосполучення «багато грошей» кожен розуміє по-своєму. Для когось – це мільйон, а для когось – 20 тис. грн. Мільйон можна або вкрасти, або отримати у спадок, або виграти в лотерею, або заробити, займаючись великим бізнесом.

Сьогодні ми поговоримо не про те, як стати мільйонером, а про те, як стати фінансово незалежною людиною і забезпечити своє безбідне майбутнє.

Отже, як заробити багато грошей:

Багатим можна стати тільки в тому випадку, якщо витрачати менше, ніж заробляєш.

Постарайтеся максимально монополізувати ринок, щоб не залишити місця для маневру своїм

Не намагайтеся йти слідом за людьми, які вже розбагатіли. Шукайте власні дороги, станьте першовідкривачем.

Вчіться делегувати повноваження, а собі залишайте ту роботу, яку ніхто інший не зможе виконати.

Велика дурість вважати, що гроші робляться за допомогою грошей, їх примножує людина.

Вчіться на своїх помилках. Чітко знайте не тільки те, що ви повинні робити, але і те, чого вам категорично робити не можна.

Вмійте отримувати вигоду з самих дрібних угод, тоді ви нізащо не прогавите великі.

Не варто роздаровувати плоди своєї діяльності, і намагатися безкоштовно скористатися чужими плодами теж не можна.

Не витрачайте час і сили на ворожнечу, ненависть, обговорення, помсту. Краще зосередьтеся на позитиві.

Сфери, в яких сьогодні можна заробити багато грошей

Так, криза – не вигадана кимось страшилка. Зараз дійсно нелегко заробити багато грошей, однак від того, що ви будете нити, жити легше вам не стане.

Постарайтеся реалізувати себе в найбільш перспективних на сьогоднішній день сферах:

Торгівля.

Мабуть, найбільша кількість вільних вакансій саме в цій сфері. Звичайно, по-справжньому великих грошей, трудячись звичайним продавцем, не заробиш, але ви можете зробити непогану кар’єру, дослужившись до директора магазину, наприклад, або ж – набравшись досвіду, відкрити власну крамницю або магазинчик.

Автоперевезення.

Якщо у вас є власне авто, ви можете працювати таксистом. Сьогодні навіть місто вивчати не потрібно, можна просто придбати навігатором.

Непогані гроші мають ті, хто займається вантажоперевезеннями. Легкові автомобілі є в більшості сімей, але багато на них не забереш, тому кожен поспішає орендувати вантажівку.

Ремонтна майстерня.

У кризові часи люди не так часто купують нові речі, вони воліють ремонтувати старі. Вибір видів діяльності величезний: ремонт побутової техніки, одягу (особливо великим попитом користується верхній одяг і хутряні вироби), взуття, реставрація меблів і т.п.

Клінінг або простіше кажучи – заробіток прибиранням.

І не потрібно вернути ніс «Принизливо …». Бач! Принизливо сидіти на чужій шиї або нити нескінченно. Заробляти – не соромно. Прибирання трикімнатної квартири (залежно від її забрудненості) коштує від 500 до 1 000 гривень. Навіть якщо працювати тільки по вихідним, виходить непогана сума на місяць.

Інтернет.

А ця «сфера» і зовсім надає безмежні можливості: серфінг сайтів, копірайтинг, партнерські програми, відкриття власного сайту, спортивні ставки і багато іншого.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: