Які звички відлякують гроші

гроші

Щоб постійно водилися гроші, потрібно або менше витрачати, або більше заробляти. Але буває так, що людина працює і заробляє непогано, а грошей немає. Виявляється, є кілька звичок, які просто відлякують гроші.


Звичка постійно скаржитися на відсутність грошей навіть в той час, коли з фінансами все непогано. Як відомо, думки матеріальні, і всі скарги і боязні рано чи пізно збудуться. Не потрібно порівнювати себе з більш успішними людьми, нарікаючи, що у вас подібного не буде, або прирікати на злиденне майбутнє. Людський мозок унікальний і є ймовірність в майбутньому прийти до того, чого дуже боїшся.

Незаплановані покупки також можуть привести до регулярної нестачі грошей. Є сім’ї, які ледь дотягують від зарплати до зарплати і при цьому навіть не намагаються економити або планувати сімейний бюджет. Практично будь-який їх похід по магазинах закінчується придбанням чогось непотрібного, новий купальник на початку зими, миска для кішки, п’ята за рахунком червона блузка і т.п. Тут важливо зрозуміти, що відмова від покупки непотрібних речей – це спосіб зберегти бюджет, а не жорсткі рамки і обмеження.

Звичка постійно позичати або брати кредити також відлякує гроші. Часто буває, щоб погасити один кредит, люди беруть другий, а потім і третій і т.п. Така поведінка призведе до повної відсутності грошей в гаманці. Як би парадоксально не звучало, але потрібно навчитися відкладати трохи грошей з кожної зарплати і тоді позичати не доведеться

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: