Якими якостями повинен володіти хороший продавець?

хороший продавець

Всі ми чудово розуміємо головне правило торговельної сфери – це правильно підібраний персонал, який може, як збільшити доходи компанії, так і збанкрутити найперспективніше підприємство.Якими якостями повинен володіти хороший продавець?

Хороший продавець – це людина, яка не тільки підштовхне потенційного покупця до придбання товару, а й доб’ється того, що дана людина прийде в разі необхідності саме до нього.

Давайте на простому прикладі розберемося, який тип продавців ми найчастіше зустрічаємо. Отже, уявіть ситуацію. Ви прийшли в магазин за сукнею, дивитесь, прицінюютесь, визначаєтеся з вибором, і тут з’являється він – продавець.

Продавці діляться на дві категорії

У першому випадку, ви навіть не встигнете подивитися товар, як продавець окине вас з голови до ніг презирливим або втомленим поглядом і ліниво відверне голову. Якщо ви спробуєте щось запитати або попросите допомогти підібрати розмір, то він не зверне особливу увагу на ваше прохання, щось безглузде відповість, і далі буде займатися своїми справами.

Природно у вас більше не виникне бажання відвідувати даний магазин. Такий продавець не зацікавлений в доході свого роботодавця, перспективі компанії, він просто не створений для даної посади.Таких працівників потрібно негайно звільняти без жалю і жалю.

Друга категорія продавців являє собою милих, завжди в гарному настрої, усміхнених і в теж час ненав’язливих працівників, які з радістю допоможуть Вам вибрати відповідний товар. Хороший продавець відмінно розбирається в наданому асортименті товарів, може без зусиль назвати їх плюси і мінуси, завжди допоможе покупцеві зробити правильний вибір. Таких продавців потрібно цінувати й дорожити ними.

Адже саме вони створюють імідж компанії, від їхньої роботи залежить кількість продажів і загальний дохід фірми. Роботодавці, які мають у своєму арсеналі таких працівників, завжди будуть успішні.

Тому, якщо ви роботодавець, то рекомендуємо вам відповідально поставитися до підбору персоналу або ж доручити дану роботу фахівцям.

Тепер ви знаєте, якими критеріями повинен володіти хороший продавець. Сподіваюся, наші поради допоможуть вам правильно організувати роботу свого підприємства і добитися поставлених цілей.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: