Якості успішних людей!

успішні люди

Чим успішна людина відрізняється від інших людей? Перш за все набором скоєних ним дій. Можна, звичайно, розраховувати в кожному конкретному випадку і на посмішку фортуни, але тоді життя буде нагадувати лотерею, в якій, як ми знаємо, відсоток виграшів дуже невеликий.

Успішна людина – активна людина. Відкладання справ на потім – це не уповільнення дії, це бездіяльність. За будь-яку складну або неприємну справу потрібно братися в першу чергу, інакше вона не тільки буде гальмувати весь процес діяльності, а й постійно витягати вашу енергію, приводячи до стресу. До того ж, розправившись з важким завданням, людина завжди переконується, що вона витрачає набагато менше зусиль, ніж здавалося.

Виконання на відмінно

Прекрасно слідувати за своїми мріями! Але у більшості з нас плани на майбутнє розпливчасті, тобто бажання стати краще присутнє, а виконання є досить неясним. Крутий віраж у власній долі – це, безумовно, добре, але більше підходить для кіно, тому що життєві реалії часто не дозволяють почати жити з чистого аркуша. Тому, щоб бути щасливим, потрібно робити як слід, а не як-небудь, все те, чим ви займаєтеся, незалежно від роду і виду діяльності.

Уява про себе

Людина на шляху вдосконалення повинна представляти, як вона виглядає в очах інших людей. Часто буває, що мислиш про себе в одному ключі (зазвичай дуже позитивно), а оточуючі сприймають тебе зовсім не так. Це називається неузгодженістю. Тому, коли маєш об’єктивне уявлення про себе, то можеш розвивати свої позитивні якості і працювати над негативними.

Візуалізація

Успішні люди майстерно володіють такою здатністю, як візуалізація. Суть її в тому, що будь-яка знаменна подія, коли воно настає, повинно здаватися вже знайомою ситуацією. Так вам буде набагато легше приймати правильні рішення в цей момент часу. Візуалізація – це промальовування майбутнього в своїй уяві, зі світлом, звуками і сюжетом, як ніби фільм в самому об’ємному форматі. В результаті будь-яку ситуацію мозок сприймає як щось, що вже трапилося з ним, а тому діє набагато впевненіше.

Фізичні вправи

Ви коли-небудь бачили людину, яка сказала б, що дуже шкодує про свої заняття спортом і турботі про себе? Тому фізичні вправи повинні бути щоденними, незважаючи на брак часу. Навіть на роботу можна їздити на велосипеді і ходити пішки, а на свій поверх підніматися по сходах, а не на ліфті.

Звички

Звички – це те, що визначає нашу повсякденну поведінку і більшість наших рішень. Людина навіть не здогадується про багато з них. Напишіть всі свої звички, які згадаєте, на аркуші паперу, а потім попросіть знайомих і родичів доповнити список. Успішна людина повинна знати всі свої звички, щоб жодна з них прямо або побічно не завадила приймати правильні рішення.

Настрій

Правильний настрій потрібен в багатьох справах. Це може бути важлива зустріч або серйозна розмова, перед якими хвилювання настільки сильне, що навіть стає на заваді. Це може бути і вміння пересилити своє «не хочу», коли пообіцяв собі влаштувати ранкову пробіжку, а на вулиці дощова погода. У таких випадках ментальна підготовка і сфокусованість на цілі – запорука успішного виконання задуманого.

Тайм менеджмент

У році 8736 годин. Але в добі їх всього 24. Часу завжди не вистачає то на одну, то відразу на кілька справ. Тому його потрібно вміти розподіляти. Мистецтвом тайм-менеджменту опанувати дуже просто, єдиною перешкодою зазвичай буває не незнання його основ, а саме початок дій, яке через незвичність викликає труднощі.

Складіть список справ:

  • потрібно зробити,
  • можу зробити,
  • хочу зробити.

Напевно це буде немаленький список. Але коли всі завдання стануть видні, їх легко буде розставити за ступенем важливості і термінами виконання. Потім просто йдіть за списком, виконуючи одну справу за раз і не відволікаючись на інші завдання.

Із зони комфорту

Людина, ніколи не виходив зі своєї зони комфорту, не знає більшої частини своїх можливостей. Дійсно, як дізнатися, на що ти здатний, якщо не робити нічого з перевищенням? У методиці Еріка Ларссен таким виходом із зони комфорту є повністю безсонна ніч в середині робочого тижня. Від усіх справ, що накопичилися можна позбутися якраз за одну ніч.

Разом з двома робочими днями виходить 41 годину активного неспання. Це непросте завдання, але весь дискомфорт з лишком окупається усвідомленням власних сил, яке приходить буквально на наступний день і залишається на дуже довгий термін.

Уміння відпочивати

Одне з найголовніших умінь успішної людини – це правильний відпочинок. Коли ми відпочиваємо, перезаряджаються наші батареї, і від якості цієї зарядки залежить подальший хід подій. Тому, коли хтось недооцінює відпочинок, вважаючи його долею слабких, він помиляється. Коли чередуешь режими «вкл» і «викл», це стає запорукою найбільш ефективної роботи, в порівнянні з постійним режимом дії.

Відпочинок може бути найрізноманітнішим: запланованим і спонтанним, довгим і миттєвим. Відпочинком може бути переключення думок на іншу тему, і навіть зміна виду діяльності.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: