Якості успішного бізнесмена!

Якості успішного бізнесмена

У 60-і рр. 20 століття в США була висунута гіпотеза, згідно з якою життєвий успіх безпосередньо залежить від показників коефіцієнта IQ. Однак дана теорія не виправдалася – відмінники і вундеркінди в більшості своїй в кращому випадку продемонстрували в житті вельми скромні результати. Разом з тим серед людей, що досягли помітних успіхів у житті, стало можливим виділити наступні п’ять якостей, які дозволили їм стати тим, ким вони в результаті стали.


БЕЗСТРАШНІСТЬ
Уміння перемогти свій страх – основна якість людини, яка хоче домогтися успіху. Кращий спосіб боротьби зі страхом – розібратися, чого КОНКРЕТНО людина боїться і зрозуміти, які найгірші наслідки можуть його очікувати, якщо його страх реалізується. Після чого розробити програму дії на випадок, якщо ці наслідки виникнуть.

ВПЕВНЕНІСТЬ
Успіху досягає тільки та людина, яка вірить у свої сили. Впевненість у собі можна розвинути насамперед шляхом багаторазового уявлення ситуацій, в яких людина відчувала себе впевненою, відчуває підйом енергії, творче натхнення. Чим більше таких ситуацій буде виникати в уяві, тим легше підсвідомість сприйме образ впевненості.

НАПОЛЕГЛИВІСТЬ
Успіх не завжди приходить з першого разу. У Біблії сказано: «стукайте і Вам відчинять», однак це зовсім не означає, що відчинять саме перші двері, в які ви постукає. Шукайте далі і прагніть до своєї мети. Наполегливість можна розвивати прийомом «від протилежного» – скажімо, ставити собі мету отримати сто відмов на свою пропозицію. Після кожного відмови акуратно ставити галочку в блокноті і діяти далі. А якщо замість відмови отримали згоду? Ну що ж, відмінно!

АКТИВНІСТЬ
Ця якість не вимагає особливих коментарів – зрозуміло, що «під лежачий камінь вода не тече». Але як змусити себе діяти? Як покинути звичну зону комфорту і вчинити ту дію, яку слід здійснити? Для цього рекомендується поставити собі 4 питання:

1). «Що станеться з моїм життям, якщо я зроблю цю дію?»;

2) «Що не відбудеться з моїм життям, якщо я зроблю цю дія?»;

3) «Що станеться з моїм життям, якщо я не зроблю цю дія?»;

4) «Що не відбудеться з моїм життям, якщо я не зроблю цю дія?».

Стресостійкість
Стрес виникає як неспецифічна реакція на який-небудь подразник. При цьому біохімічні процеси в організмі протікають однаково, чи йде мова про «позитивний» або про «негативний» стрес. Кращі способи впоратися зі стресом дані в короткій молитві: «Господи, дай мені сил змінити те, що я можу змінити, мужності прийняти те, що я не можу змінити, і мудрості відрізнити одне від іншого». Саме такий аналіз ситуації дозволить вам завжди зберегти тверезий розум і залишатися «на плаву» навіть у дуже нелегкі часи.

Щоб розвинути в собі ці якості, можна скористатися методом Бенджаміна Франкліна, який склав список тих якостей, якими хотів володіти і ставив собі за мету кожен наступний тиждень (або місяць) розвивати в собі по одній якості. Дійте поступово, але неухильно – вдача любить терплячих!

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: