Закони життя!

закони життя

Є кілька законів джунглів, іменованих життям, знати які зобов’язаний кожен, хто намагається стати левом, а не дичиною, кожен, хто вирішив вийти на стежку бізнесу, кожен хто хоче стати Особистістю, а не ховатися невидимкою…


Закон Дзеркала

Оточуючі Вас люди – Ваші дзеркала. Вони відображають особливості Вашої особистості, незалежно від того, знаєте Ви про це чи ні, вірите Ви в це чи ні, усвідомлюєте Ви це чи ні. Іншими словами, якщо людина з Вами груба, співробітники хамлять, начальство їздить верхи на Вашій шиї, значить, Ви це дозволяєте, а отже, з якихось причин, Вам це подобається, навіть якщо Ви це заперечуєте. Якщо хтось раз за разом Вас обманює, значить, у Вас схильність до мазохізму, а не просто довірливість. Так що, ображатися нема на кого.

Закон Вибору

Все, що відбувається у Вашому житті – результат Вашого вибору. Немає поганих і злих людей – є нещасні. Але, якщо Ви розгрібаєте їхні проблеми, значить, Вам це подобається. Нема на що скаржитися. Якщо в свою справу Ви вкладаєте більше, ніж отримуєте (грошей, сил, знань) – це Ваш вибір. Він може бути виправданий на якомусь етапі (початок бізнесу) або Вашими схильностями (Вам подобається те, чим Ви займаєтеся, а віддача другорядна). Але якщо Вас це напружує – задумайтеся. Ви господар свого життя і своєї справи. Якщо Ви нічого не міняєте – нема до кого пред’явити претензії. Ви самі причина всього, що відбувається з Вами. Ви автор, художник і творець своєї долі. Якщо щось не подобається – змініть це! Якщо роздумуєте, як стати сильною особистістю – почніть з вибору.

Закон Помилок

Кожна людина має право на помилки. І люди зовсім не зобов’язані вважати правильними Вашу думку чи вчинки. Реальний світ не ділиться на чорне і біле, є безліч кольорів. На Вас не лежить святий обов’язок ніколи не робити помилок – Ви теж маєте право помилятися. Головне – зуміти визнати її і вчасно виправити.

Закон Відповідності

Ви маєте рівно те і рівно стільки, чому відповідаєте і чого заслуговуєте. Не більше, і не менше, чи стосується це відносин з людьми, роботи або грошей. Якщо Ви не можете любити близьку Вам людину так, як це потрібно саме цій людині, безглуздо чекати, що ця людина буде викладатися заради Вас. Звичайно, винятки з правил бувають. Але не орієнтуйтеся на виключення. Вони живі лише поки не лопне терпіння у того, кому доводиться тільки віддавати і нічого не отримувати натомість. Всі претензії безглузді. І з іншого боку, коли Ви вирішите змінитися – зміняться і оточуючі Вас люди (можливо, навіть в кращу сторону).

Закон Незалежності

Вам ніхто нічого не винен. Як і ви. Нікому і нічого. Але сильна особистість здатна і може безкорисливо допомогти всім, кому може і хоче. Лише тому, що це приносить їй радість. Але, точно так само сильна особистість може сказати «НІ!». Просто на тій підставі, що нікому і нічого не повинна. Не можна стати сильною особистістю, відчуваючи почуття залежності, догоджаючи всім і кожному і закриваючи грудьми всі амбразури в межах видимості.

Закон Присутності

Ми живемо тут і зараз. Минулого немає, тому що кожну наступну секунду настає справжнє. Майбутнього немає, тому що воно ніколи не настане. Прихильність до минулого призводить до депресії, заклопотаність майбутнім породжує тривогу. Лише коли Ви живете сьогоденням і дієте в сьогоденні, Ви – справжній.

Закон оптимізму

Поки ми лаємо безгрошів’я, партію, уряд, Бога, близьких, життя проходить мимо. Ваші очі бачать? Ноги ходять? Вуха чують? Серце працює? Значить радійте. Є люди, які не мають навіть цього.
Якщо, маючи здорове тіло, Ви ниєте – НЕ прикидайтесь особистістю! Поки світить Сонце, все інше залежить від Вас. Тому що воно – у Ваших руках.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: