Золоті правила бізнесу!

правила бізнесу

Бізнес – це така ж наука як фізика або математика і, отже, тут є свої правила, закони і аксіоми. Ці аксіоми можна назвати золотими правилами бізнесу. Ці правила виведені вже дуже давно і якщо Ви дотримаєтесь їх, то успіх практично у Вас в кишені, а якщо ні, то, як кажуть “Ваші проблеми”.

1. Правило – Гроші вперед.
Це саме основне правило будь-якого бізнесу – гроші потрібно платити вперед. Раджу Вам не бути наївними і не вірити у всяку нісенітницю, яку Вам будуть говорити або клієнти, або партнери, що мовляв прошу Вас почекати з оплатою і так далі. Не вірте! Уявіть ситуацію, коли Ви прийшли в магазин за покупками і просите дати Вам щось в борг. Безглуздо не чи правда звучить? Вам скажуть “Заплати і бери все що завгодно”. Є дуже відомий вислів одного з олігархів минулого – «Бізнес на довірі завжди закінчується кров’ю». Не варто розділяти ні бізнес ні звичайне життя, так як результат однаково плачевний. Не з проста пішов вислів “Дружба дружбою, а гроші нарізно”. Врахуйте це на майбутнє.

2. Правило – Цікава ідея.
Бізнес завжди повинен бути заснований на цікавій ідеї, як для Вас, так і для оточуючих людей. Тільки в цьому випадку буде швидкий прогрес.

3. Правило – Виконання зобов’язань.
Це правило одне з ключових на початковому етапі розвитку справи, тому що якщо Ви завжди виконуєте те, що обіцяли і точно в строк, то створите для себе дуже хорошу репутацію надійної і перевіреної людини. Якщо пообіцяли – виконуйте, інакше не варто навіть говорити, що спробуєте.

4. Правило – Один власник.
Запам’ятайте, бізнес, започаткований з партнерами, рано чи пізно приречений на грошове паювання. Якщо це почалося, то труднощі будуть дуже серйозні. Вам доведеться розділити бізнес і це безсумнівно призведе або до банкрутства, або до того, що партнери заберуть свою частку і залишать Вас у спокої з повністю обчищеною компанією. Якщо такі проблеми Вам не потрібні, то завжди починайте бізнес поодинці, або здійснюйте розділ власності і повноважень на самому початку, щоб попередити подібні розбіжності надалі. Пам’ятайте, що це дуже серйозно, адже багато людей постраждалиі при розділі власності і Ви можете поповнити цей список. Просто будьте обережні.

5. Правило – Бюрократією для Вашого добробуту.
Завжди оформляйте папери на всі операції, що здійснюються з клієнтами або партнерами, щоб не потрапити в ситуацію, коли Вас попросту кинули. Запам’ятайте – немає таких надійних людей, як Ви, а отже кожен може Вас обдурити і обов’язково зробить це. Шахраї кажуть – “Ну якщо він реально …, то як же я можу цим не скористатися?”. Завжди оформляйте папери на всі угоди. Перед початком робіт, підпишіть договір і дочекайтеся авансового платежу. Без договору жоден суд претензії не прийме.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: