Звички які подобаються начальнику.

zvichki-yaki-podobayutsya-nachalniku

У цій статті ви дізнаєтеся про звички, які керівництво заохочує в своїх підлеглих. Ви помітите, що у них теж є свої наслідки: вони економлять час шефа і його енергію. В результаті і ви, і він стаєте компетентнішими і взагалі краще себе почуватимете. Легко зрозуміти, чому вони люблять ці звички. Зараз зрозумієте чому. Отже, керівники люблять, коли …


Ти показуєш відповідальність
У твого керівника набагато більше справ, ніж ти думаєш, і йому не подобається навіть думка про те, щоб перевіряти, чи зробив ти свою роботу вчасно. Він зайнятий своїми справами, і у нього є власний бос (не у всіх, звичайно), перед яким він відповідає і за себе, і за тебе. Коли ти вкладаєшся в терміни, і результат твоєї роботи помітний, коли ти робиш свій внесок в розвиток вашої компанії, працюєш ефективно і не привертаючи до себе негативного уваги, він тобою задоволений.

Відповідальність також означає, що ти справжній професіонал і можеш взяти на себе відповідальність за невдачі, як і заявити про свій успіх. Це звичка, зворотня тій, яку боси ненавидять – коли ти шукаєш відмовки. Шеф розуміє, що деякі ситуації не можна контролювати, але різниця полягає в тому, як ти реагуєш на ці ситуації. Відповідальні люди не шукають виправдань – і крапка. Вони швидше шукають, що потрібно зробити, щоб виправити становище. Загалом, начальству подобається відповідальність.

Ти добре підготовлений
Римському драматургу Сенеці Молодшому приписують аксіому про те, що удача й успіх – це результат зроблених приготувань. Це дуже цінна думка, гідна того, щоб ми хоча б задумалися про неї. Що вона означає і як її можна застосувати?

Коли б ти не запланував участь у зустрічі, хоч у великій (наприклад, в конференції), хоч в маленькій (зустріч з босом один на один), ти повинен бути там у всеозброєнні, знаючи якнайбільше інформації, до того ж доречної. Що ми маємо на увазі під цим словом? Вона повинна відповідати темі зустрічі, твоїй позиції, компанії і індустрії в цілому.

Керівнику подобається якщо йому не потрібно водити тебе за ручку і пояснювати нові концепції і стратегії, так як ти ти і так йдеш в ногу з усім новим, він зробить тебе своїм прихильником. Начальники цінують працівників, які добре готуються, з багатьох причин: це показує їхній ентузіазм, мотивацію і впевненість – три фактори, яку відіграють величезну роль в просуванні кар’єрними сходами.

Ти працюєш з розумом
Робочий день триває вісім годин, і начальство очікує, що ти встигнеш зробити за цей час якомога більше .Ефективність – це найважливіша якість з усіх численних звичок, які подобаються керівникам. Ти отримаєш величезну перевагу перед усіма іншими працівниками, якщо навчишся використовувати свій час по максимуму. Роби роботу добре, навіть якщо вона вимагає часу. Якщо ти затримується на роботі, це ще не означає, що твій шеф обов’язково буде думати, що ти багато працюєш. По факту це значить, що в робочий час ти працюєш неефективно. Якщо тобі потрібен додатковий час, щоб зробити роботу, ти створиш краще враження, якщо прийдеш раніше.

Ти завжди в курсі
Бути в курсі новин, технологій і нових методик – це завжди перевага, а в сьогоднішньому напруженому світі ця перевага подвійно. Підписуйся на розсилки новин твоєї індустрії, на газети, постійно стеж, чи не з’явилися якісь курси підвищення кваліфікації.

Не всі професії вимагають постійних іспитів на профпридатність, більшість зовсім не вимагає нічого такого, але ж легко морально застаріти, якщо не стежиш за технологіями. Бути в курсі – та звичка, яка подобається начальству, тому що це показує твою мотивацію, інтелект, зацікавленість і впевненість в собі. Якщо ти можеш запропонувати нові і цікаві ідеї, які можна застосувати у вас в компанії, якщо це допоможе твоєму роботодавцю урізати витрати, бос явно подумає: “Який я молодець, що найняв його!” – І зверне на тебе особлива увага.

Вони добре виглядають на твоєму фоні
Це така звичка, якої можна досягти, якщо уникати всіх звичок, які дратують босів, і мати ті, які їм подобаються. Але не тільки. Намагаючись зробити так, щоб бос добре виглядав на твоєму фоні, не захоплюйся: тільки не треба починати відверто підлабузнюватися. Навіть заради благої мети це все одно залишиться лизанням дупи. Ніхто не любить цього. Адже керівництво не піклується про те, щоб добре виглядати в чиїхось очах: ??їм взагалі плювати. Тому чини опір спокусі прогнутися заради підвищення. Це не принесе тобі задоволення, якщо ти будеш знати, якою ціною був досягнутий твій успіх. Будь молодцем – і тебе помітять. Цього достатньо.

Друга натура
Не можна заперечувати, що ці звички на робочому місці принесуть тобі тільки користь. Але набагато важливіше, ніж механічно дотримуватися цих інструкцій, навчитися успішно адаптуватися до ситуації навколо. Ця риса стане в нагоді тобі і за межами робочого місця.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: