Як заробити студенту?

Як заробити студенту

Ця стаття буде присвячена найбільшій проблемі студента, не рахуючи, звичайно, сесії – відсутності грошей. Добре, якщо Ви отримуєте стипендію (хоча, по суті – що ж там доброго?), Але якщо Ви платите за навчання, то все для Вас складається не так вже райдужно. Просити гроші у батьків не дуже хочеться, до того ж вони віддають чималі суми на університет. Саме тому  розповімо про декілька способів заробітку для будь-якого студента, які допоможуть Вам хоча б трохи порадувати себе фінансово.


Почнемо з того, що кожна людина тепер має доступ в Інтернет. І якщо у Вас є дар слова, інакше кажучи – якщо Ви вмієте писати так, щоб це можна було читати без внутрішнього здригання, то місце в копірайтерському бізнесі Вам забезпечено. Що з себе являє ця робота: Вам необхідно писати невеликі рекламки і переробляти готові розповіді і інші тексти. Ясна річ, багато чого Ви не заробите, проте на кишенькові витрати Вам більш ніж вистачить.

Крім того, не варто недооцінювати власні сили – якщо Ви зможете писати понад пропонованої норми, то і заробляти станете набагато більше, ніж передбачалося. Так що думайте, це хороша робота, яка, до того ж, не зажадає від Вас багато часу і зусиль. Ще один плюс – досить вільний графік.

Трохи інша професія, яка вимагає від Вас трохи більше відповідальності, але і грошей принесе не в приклад більше – написання студентських робіт на замовлення. Ви можете працювати і самостійно, і під патронажем якої-небудь компанії. До слова, компанії вважають за краще людей з досвідом, але якщо Ви зможете довести, що готові до такого роду роботи, то зможете співпрацювати з ними досить успішно.

Зрозуміло, Вам необхідно мати певні знання, які Ви будете використовувати при створенні роботи. Не переоцінюйте себе: якщо Ви нічого не знаєте про історію стародавніх народів, то курсову по Чингісхану Вам явно не написати. Намагайтеся братися тільки за ті теми, які Вам доступні – і не підводьте свого клієнта, тому що він такий же студент, як і Ви.

Якщо письменство ні в якому вигляді Вам не подобається, то спробуйте себе в ролі дизайнера. Все досить просто: Вам надсилають замовлення, Ви його виконуєте і потім отримуєте гроші. Один нюанс – вміння малювати і користуватися певними програмами обов’язково. При цьому варто пам’ятати, що одним фотошопом тут не обійтися. Втім, вміння обробляти фотографії теж може Вам знадобитися, хоча раніше на ньому заробляли набагато більші гроші. Зараз просто вже майже всі можуть пригладити фото, тому Ваші послуги будуть потрібні тільки в тому випадку, якщо Ви – професійний майстер.

Тепер перейдемо до фізичної праці. Все, про що говорилося раніше, відноситься до комп’ютерної діяльності, яка зручна для студента, бо не забирає багато часу, і дозволяє працювати в вільні від навчання години. Однак, якщо така робота Вам не до душі, то Ви запросто можете влаштуватися офіціантом або розкладчиком в магазин. Почнемо з того, що ці роботи не вимагають професійних умінь, Вас всьому навчать на місці. Гроші там не такі вже й маленькі. Єдине, про що хочу попередити заздалегідь – працювати доведеться дуже важко. Робота розрахована на фізичну працю, і Вам доведеться весь час не просто сидіти на місці, а бігати, приносити, роздавати і т.п.

Крім того, робота з контингентом часто веде до конфліктів, тому Ви повинні бути стресостійкими. Ну і звичайно, не варто забувати про такий чинник, як навчання. Чи вистачить у Вас сил після робочого дня прийти і сісти за курсову або контрольну? Все це Ви повинні враховувати, і якщо Ви знаєте, що впораєтеся – можна сміливо йти на таку роботу. З плюсів хочу відзначити знайомство з новими людьми, цікаві місця і досить великі суми грошей, які Ви зможете заробити.

Також можна порадити хлопцям подумати про роботу вантажником, тому як зарплати там великі, а конкуренції майже ніякої. Робота ця важка, і якщо Ви не дуже сильні фізично, то найкращим виходом з положення для Вас буде все ж не погоджуватися, тому як потягнувши спину, Ви опинитеся в лікарні на довгий час. Не варто так ризикувати, візьміть для себе що-небудь простіше.

Ці поради допоможуть Вам заробити трохи грошей, які Ви зможете витратити так, як Вам заманеться. Ви зможете відправитися в подорож, трохи розважитися в клубах або купити що-небудь по-справжньому бажане.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: