Чому не підвищують заробітну плату?

Грошей багато не буває – це загальновизнаний факт. Але що робити, якщо ви багато років працюєте на одному місці, виконуєте всі доручення начальника, час від часу вчитесь і підвищуєте свою кваліфікацію, а заробітна плата стоїть на місці?


Щоб відповісти на це питання, необхідно знати помилки в поведінці співробітника, які перешкоджають підвищенню заробітку.

Невеликий бюджет компанії

У кожній компанії, навіть у великій корпорації, можуть бути тимчасові фінансові труднощі, і підвищити зарплату керівництво просто не може, незалежно від особистих якостей працівника. Якщо ви дійсно професіонал своєї справи і відмінний фахівець, то має сенс звільнитися за власним бажанням і пошукати більш вигідне місце роботи, але потрібно бути точно впевненим у своїх можливостях.

Життя невідповідне своїм доходам

Будь-якій людині хочеться мати гарний вигляд, дорого і стильно вдягатися, але, якщо ви віддаєте левову частку заробітку за стильний годинник, браслет або нові туфлі, то носити на роботу їх не потрібні, начальство побачить новомодні бренди і цілком можливо вирішить, що ви і так достатньо заробляєте , тоді ні про яке підвищення окладу не може бути й мови.

Мовчання працівника

Не завжди директор або керівник, особливо великої компанії, в курсі розміру окладу кожного з працівників. Якщо ви вважаєте, що вам недостатньо платять, має сенс поговорити з начальством, а не чекати, коли керівництво вирішить підняти зарплату.

Багато вихідних

Щоб отримати надбавку до зарплати, необхідно багато і наполегливо працювати. Люди, які часто відпрошуються з роботи, відмовляються працювати у вихідні, регулярно беруть лікарняний лист, спізнюються або йдуть раніше навряд чи досягнуть підвищення окладу.

Плани на майбутнє

Якщо ви не задоволені керівництвом, а також плануєте змінити місце роботи і рід діяльності, то не варто доводити до відома колег завчасно. Є ймовірність, що керівництво досить швидко дізнається про ваші амбіції і тоді вас простіше буде звільнити, ніж збільшити заробітну плату.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: