Чому ви пішли з попередньої роботи?

Чому ви пішли з попередньої роботи 2

Причин, за якими ви шукаєте роботу, може бути багато, і роботодавцю не обов’язково знати все. Але уникнути цього питання на співбесіді навряд чи вийде.


Ви ще працюєте

Ваші слова повинні бути правдоподібними, в ідеалі – правдивими на 100%, позитивними і етичними. Тому не варто відгукуватися погано про вашого роботодавця. Справедливість ваших слів перевіряти ніхто не буде, а ось рекрутер буде думати, що ви можете так само погано відгукнутися про нього в іншій розмові. Можливий і інший поворот: даний роботодавець знаходиться в ділових відносинах з попереднім вашим роботодавцем і відноситься до нього з симпатією.

Зізнатися чесно, я не планував міняти місце роботи, зараз у мене все добре. Але дізнавшись про вашу можливості, я настільки надихнувся… Тут я можу застосувати весь спектр своїх знань і умінь (конкретизуйте).

На жаль, офіс компанії переїхав, і у мене стало йти дуже багато часу на дорогу. А мені хотілося б більше сил витрачати на робочі питання.

Я виконував цю роботу протягом останніх п’яти років, хотілося професійного розвитку. Я поговорив зі своїм прямим керівником і з представником відділу персоналу про кар’єрні перспективи в рамках компанії. Отримавши незадовільну відповідь, я зрозумів, що потрібно діяти самостійно.

Ви вже звільнилися

Якщо ви покинули компанію з власної ініціативи, то уникайте обговорення неприємних обставин, якщо такі були, і зосередьтеся на тому, чим збираєтеся займатися і чого досягти на новому місці. Пам’ятайте, що рекрутери лояльніше ставляться до тих, хто в проміжок між роботами займався освітою або дитиною.

Так, багато хто шукає нову роботу «без відриву від виробництва». Але я не міг суміщати пошук роботи з поточної трудовою діяльністю. Мені завжди здавалося, що це неетично: використовувати час поточного роботодавця. Та й ефективність пошуку знижується. Тому я прийняв рішення спочатку звільнитися, а потім впритул зайнятися пошуком.

Працюючи кілька років в цьому напрямку, я задумався про те, яким буде подальший розвиток моєї кар’єри. І зрозумів, що хочу трохи змінити фокус, зробивши акцент на … (вкажіть, на чому саме), адже мені цікаво … і / або у мене добре виходить…. Тому я почав здобувати додаткову освіту в цій галузі. І в підсумку покинув попереднє місце роботи, щоб знайти нове, вже з урахуванням відкоригованої спеціальності.

Я пішла з попередньої позиції на роботу з частковою зайнятістю, тому що тоді мені потрібно було проводити більше часу з сім’єю. Зараз всі питання вирішені і я нарешті можу вийти на роботу з повною зайнятістю.

Вас звільнили

Якщо ви хочете сказати про це прямо, то дотримуйтеся «стратегії майбутнього»: говоріть про те, чого збираєтеся досягти і не зациклюйтеся на старих проблемах. Важливо показати, що ви зараз в хорошій формі і готові виконувати робочі обов’язки.

Прийшов новий керівник зі своєю командою. На жаль, він не залишив нікого з попередньої команди незалежно від їх показників. Безумовно, це його право, а для мене тепер відкриваються нові можливості.

Був ряд особистих причин, які заважали мені виконувати роботу ефективно. Тепер всі ці складності вирішені і не виникнуть знову. Я в хорошому робочому стані, готовий повністю присвятити себе улюбленій роботі.

Моя посада була скорочена у зв’язку з глобальною реорганізацією в компанії. Так, були скорочені повністю кілька відділів, і наш в тому числі.

Зазвичай мені легко знаходити спільну мову з людьми і керівництвом, але це був виняток. Ми просто не зійшлися, таке, мабуть, трапляється. Навіть не знаю, в чому справа, але розійшлися ми позитивно.

Мої навички та рівень кваліфікації не зовсім підходили для виконання попередньої роботи. Однак опис вашої вакансії на 100 відсотків збігається з моєю компетенцією. У мене також є досвід … і навички … (перерахуйте потенційно необхідні для даного роботодавця характеристики), стануть в нагоді вони тут?

Моя попередня робота не дуже підходила мені, тому ми спільно прийняли рішення про те, що я розгляну вакансію, де я зможу принести більше користі. І ось я тут, я готовий працювати і вкладатися. Мої сильні сторони ….

Я багато думав про те, що можна було зробити інакше, щоб досягти успіху на моїй попередній роботі. Я отримав колосальний урок в наступних питаннях … І тепер я хотів би отримати шанс, щоб довести це.

Обов’язково сформулюйте і проговоріть заздалегідь свою відповідь на питання, потренуйтеся відповідати на неї перед друзями і близькими. Нехай відповідь буде дуже короткою, але переконайтеся, що вона щира, звучить позитивно і підкреслює вашу зацікавленість в роботі.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: