Ефективне резюме: розвінчуємо міфи!

резюме

Найефективніша стратегія при пошуці роботи і побудові кар’єри – це активність і професійний підхід до кожного з етапів працевлаштування. Створення якісного резюме – це перше, що необхідно зробити. Існує безліч статей і порад по складанню резюме. Однак, як не дивно, навіть досвідчені здобувачі продовжують робити помилки.


Існує кілька основних міфів при створенні резюме, які необхідно розвінчати і виправити.

Чим більше резюме, тим краще. Висока конкуренція на ринку праці призвела до того, що рекрутерам доводиться переглядати гори резюме. У них немає часу вичитувати довгий опис ваших професійних достоїнств. На перегляд резюме у рекрутерів в середньому йде 6 секунд. Тому оптимальний варіант для кваліфікованого фахівця з досвідом – резюме на двох сторінках.

Потрібно вказувати весь свій досвід, навіть той, який не впливає на нинішню професію. Це не вірно. По-перше, тому що, це збільшує резюме, а по-друге, досвід не за професією не додасть вам цінності в конкурсі на вакансію.

Потрібно вказувати повний список функціональних обов’язків на кожному місці роботи. Це теж не правильно. Рекрутер і так прекрасно знає, що повинен робити фахівець на певній посаді. Копіювання списку обов’язків з посадових інструкцій не виділить вас з безлічі кандидатів, які робили те ж саме. Набагато дієвіше сконцентруватися на досягненнях на попередніх місцях роботи.

Креативне резюме – запорука успіху. Використовуючи витіюваті фрази або інфографіку ви ризикуєте за красивою формою упустити зміст. Пам’ятайте, для того, щоб презентувати себе, як відмінного фахівця, у вас є всього 6 секунд.

Не важливо як ви виглядаєте, головне, щоб фахівець був відмінний. Рекрутери в половині випадків розглядають в першу чергу резюме з фотографією. Безумовно, гарне фото не гарантує вам працевлаштування, але може стати додатковою перевагою.

Форма не важлива, головне – зміст. Якщо у вашому резюме немає структури і послідовності, рекрутеру буде складно зорієнтуватися. Заголовки і списки допоможуть зробити резюме більш зрозумілим.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: