Кар’єрист!

karyerist

Кар’єрист – це співробітник, для якого понад усе регулярно отримувати підвищення на посаді. Бажаючи піднятися по кар’єрних сходах, кар’єрист ставить перед собою конкретні цілі і досягає їх.


Однак, не варто плутати кар’єристів і трудоголіків. Для трудоголіків основне – це робота, вони люблять її більше ніж гроші, посади, і будуть виконувати її навіть на шкоду собі, своїй сім’ї. У трудоголіків набагато менше шансів зробити кар’єру, ніж у кар’єристів.

Сьогодні багато представників молодого покоління вважають пріоритетним не тільки заробляння великих грошей, але і прагнення домогтися високої посади, положення в суспільстві, влади.

На цьому шляху їх чекають перешкоди, труднощі і самотність. Кар’єристи завжди виділяються на тлі загальної маси співробітників, їх вважають вискочками, їх недолюблюють, їм заздрять.

У той час як інші співробітники розмірено рухаються вперед по протоптаній стежці, кар’єристу доводиться шукати свій єдиний шлях, рухатися по ньому на дотик, падати і підніматися. Він все робить один, приймає реальність такою, яка вона є, і це надає кар’єристові силу. Його розум постійно знаходити власні шляхи розв’язання, здатних змінити ситуацію і дати можливість вирватися вперед, до заповітної мети.

Пошук нового рішення – це завжди тривалий і болісний процес. І коли здається, що надії вже немає, трапляється диво: ситуація і ставлення до неї різко змінюються, раптом доля підкидає тобі ідею, яка спрацьовує. Рішення, прийняте кар’єристом, спочатку завжди здається неможливим для виконання, воно ніколи не буває стандартним, але саме такий його вибір сприяє руху вперед.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: