Менеджер середньої ланки.

menedzher-serednoyi-lanki

Менеджер середньої ланки (в перекладі з англійської – middle manager) – аж ніяк не непомітний «середнячок» в своїй ролі на підприємстві. Це перш за все управлінець, що входить в середній керівний склад. Він очолює певну ділянку, підрозділ або веде проект, в розробці якого зайнято кілька співробітників.


Менеджерами середньої ланки можуть бути начальники цеху, декан факультету в навчальному закладі, керівник відділу продажів і т.п. Ці керівники здійснюють моніторинг діяльності певного сектора або напрямки: аналіз ефективності роботи, найбільш раціональні методи використання ресурсів.

Багатьох цікавить, яка різниця між топ-менеджерами (або менеджерами вищої ланки) і середніми управлінцями? Менеджери середньої ланки здійснюють моніторинг уже сформованої структури конкретного сектора або чітко орієнтованого напрямки діяльності: відділу продажів, інтернет- реклами, планування навчального процесу, виготовлення монтажних елементів і т.п. Топ -менеджер повинен вміти не тільки вміти підтримувати розвиток існуючої бізнес-системи, але ініціювати необхідні оновлення, вчасно впроваджувати інновації. Топ-менеджери повинні володіти особливими особистісними якостями, що дозволяють не тільки відчути хід системи, але і впливаючи на людей, задіяних в ній, сприяти її зміні в позитивну сторону.

Менеджер середньої ланки – це керівник, основним завданням якого є ефективне управління та нагляд у сфері певного сектора компанії. До даної категорії співробітників можна віднести як менеджерів різних проектів, бізнес-напрямків, так і керівників структурних підрозділів компанії.

Основною функцією менеджера середньої ланки є здійснення продуманої тактики компанії. Процвітання і успіх компанії багато в чому обумовлено комунікабельністю, оперативністю і гнучкістю мислення фахівців даного рівня.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: