Найбільш перспективні професії в майбутньому.

Найбільш затребувані професії в майбутньому

Зараз вища освіта стала обов’язковою для подальшого успішного працевлаштування. Багато вчорашніх школярів безвідповідально підходять до питання вибору спеціальності і подають документи, не замислюючись про те, яка ситуація складеться через кілька років.


Проте, як показує практика, з плином часу постійно змінюються тенденції щодо найактуальніших професій. І вибравши неправильну спеціальність, в майбутньому можна опинитися безробітним або незатребуваним фахівцем.

Експерти ринку праці, враховуючи всі прогнози і тенденції, визначили професії, які через десяток років потребуватимуть фахівців.

Технічні спеціальності

Не дивлячись на автоматизацію виробництва, завжди будуть потрібні працівники, які зможуть розбиратися у всіх системах і управляти ними. Інженери як були затребувані протягом багатьох років на ринку праці, так і залишаються. А ось охочих отримати дану професію в вузах значно зменшилося, що й призвело до браку працівників цього напрямку.

IT-фахівці

З огляду на нинішній впровадження програмного забезпечення в усі сфери людської діяльності, дана професія буде залишатися не тільки актуальною, але ще і високооплачуваною.

Маркетинг і менеджмент

Само собою зрозуміло, завжди будуть затребувані фахівці з фінансової сфери, а також працівники торгівлі.

Нано- та біотехнології

Величезна заслуга в нинішньому прогресі цивілізації належить людям даної професії. Без результатів їх досліджень і роботи зараз неможливо уявити людське існування. Природно такі фахівці в усі часи будуть «при ділі».

Транспортна сфера

Навряд в найближчому майбутньому з нашого життя зникне транспорт. Логісти ще довго будуть затребувані на ринку праці. Правда фахівці попереджають, що головною умовою для професіонала даної галузі стане знання іноземних мов.

Медицина

Якщо людство втратить здоров’я, не буде сенсу в усіх інших професіях і заняттях.

Сфера обслуговування

Яким би стрімким не був прогрес, люди завжди будуть відпочивати і відволікатися від роботи. Тому завжди будуть потрібні ті, хто стане забезпечувати це.

Харчова промисловість та сільське господарство

Навіть зараз дуже мало професійних фахівців даних галузей. Як показує тенденція, люди не хочуть здобувати освіту з цих галузей, вважаючи їх неактуальними. Тому через невелику кількость кваліфікованих фахівців в цих сферах завжди можна буде знайти робоче місце.

Освіта

Професія, яка ніколи не відійде в минуле. Крім того, це досить престижна робота, до того ж – добре оплачувана, не дивлячись на всі чутки і стереотипи.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: