Перший день на новій роботі!

Перший день на новій роботі

Перший робочий день на новій роботі тягне за собою багато стресових ситуацій. Для того, щоб зменшити стрес, і в той же час мати можливість гідно виглядати, вам потрібно знати, як ви можете підготуватися. Ось деякі пункти, які ви повинні включити в вашу підготовку.


Дізнайтеся більше про компанію

Шукайте інформацію в інтернеті. Намагайтеся знайти якомога більше інформації про діяльність компанії і області, в якій він працює. Таким чином, в перший день ви будете більш охоче працювати і більш впевнено себе почувати.

У перший робочий день, переконайтеся, що ви одягнені по дрес-коду

Будьте обережні з одягом. Коли ви знайдете інформацію про те, чи має компанія дрес-код, який необхідно дотримуватися, ви зможете підготувати відповідний одяг. Найкраще в перший день надіти консервативний одяг. Так ви не будете виділятися на загальному тлі і не будете залучати несхвальні погляди. Офіційний консервативний костюм завжди вас виручить.

Слухайте і спостерігайте

У перший день найкраще слухати і уважно спостерігати, що відбувається навколо вас. Пам’ятайте, що ви новачок, і вам краще слухати, ніж говорити.

Не бійтеся запитати

Це нормально задавати питання в перший робочий день. Це не змусить вас виглядати некомпетентним. Краще запитати і знати, а не губитися в здогадах. У допитливості, насправді, немає нічого поганого.

Пишіть замітки

Починаючи з першого дня, ви будете постійно отримувати нові знання і нову інформацію, але запам’ятати все просто неможливо. Тому краще мати під рукою блокнот, в якому ви запишите все, що ви вважаєте важливим.

Уникайте пліток

Цілком ймовірно, що ви будете головною темою пересудів в ваш перший робочий день. Але не варто брати участь в таких розмовах, люб’язно відійдіть убік від небезпечної теми. Ви ж не хочете, щоб на вас відразу поставили ярлик «розповсюджувач пліток».

Познайомтеся з колегами

Будьте доброзичливі і познайомтеся з усіма колегами. Постарайтеся запам’ятати імена всіх. Це покаже, що ви зацікавлені в спільній роботі з колективом і готові взаємодіяти.

Плануйте свій маршрут

Якщо ви їдете на машині, вам слід дізнатися, де ви можете залишити автомобіль, можливо, компанія має власний паркінг. Якщо ви користуєтесь громадським транспортом, сплануйте свою поїздку, так щоб ви не прийшли на роботу пізніше призначеного часу.

Будьте пунктуальні

Ніхто не буде радий, якщо ви почнете робочий день пізніше за інших. Це не означає, що вам потрібно прийти на роботу дуже рано. Досить прийти в офіс не більше ніж за 10 хвилин до початку. Також потрібно дотримуватися пунктуальність, якщо ви обіцяли виконати до такого-то терміну свою роботу, не запізнюйтесь з її здачею. Якщо ви вибилися з графіка – попередьте керівника.

Перший робочий день може бути дуже насиченим, але якщо ви до всього готові, ви зможете краще зосередитися на тому, що вам потрібно вивчити або виконати. Успіхів!

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: