Правила успішного кар’єрного росту.

1. При вступі до ВНЗ подумай, чи буде твоя майбутня професія затребувана через 5 років?

За принципом «можна» люди отримували освіту економістів і що? Ми бачимо масу економістів, які працюють за іншою спеціальністю. Успішний вибір напрямку-запорука майбутнього успіху.

2. Все що ти робиш – роби так, щоб отримувати від цього радість.

Нехай радість в роботі буде частковою. Навіть якщо єдина радість це висока зарплата, то можна завжди знайти ще кілька приємних дрібниць типу футболу з колегами, досягнення поставлених цілей і т.п. Зміна роботи тобі буде потрібна, як тільки робота буде позбавлена ??всіх радостей.

3. Відмову завжди мотивуй чим завгодно крім своєї думки.

На одному зі своїх місць роботи ми домовилися з двома керівниками, що при проблемах спочатку з клієнтом спілкуюся я, потім мій безпосередній начальник, а в крайньому випадку директор. Клієнт завжди залишався задоволений. Якщо тобі потрібно відмовити – посилайся на неможливість допомогти, на заборони від керівництва, відсутність технічної можливості, а сам особисто ти завжди і в усьому готовий йому допомагати. Це дасть тобі хороші відгуки від клієнтів, а саме клієнти платять тобі зарплату. Директор лише розподіляє зарплату між працівниками.

4. Добре мати кілька професій.

Якщо ти маєш кілька професій, то тобі буде простіше влаштовуватися на роботу. Мені скоро доведеться переїжджати на нове місце, там мені, можливо, доведеться шукати роботу, поки не придумаю чим займатися. Буду готувати кілька резюме, різного змісту, або просто з різним нахилом. Різні керівники шукають різного типу людей. Писати в резюме краще правду, тому що все про вас випливе в результаті назовні, краще це зробите ви, ніж хтось інший.

5. Зарплата далеко не завжди визначальний фактор для вибору роботи.

Висока зарплата може бути фікцією, може мати на увазі приховані підступи і додаткові проблеми, може озвучуватися, але не виплачуватися, затримуватися, можуть бути витрати, про які ви зараз поняття не маєте.

6. Ціна при співбесіді (а зарплата це твоя ціна) обговорюється в самому кінці.

Набивай собі ціну, зацікав роботодавця, а потім можеш переходити до зарплати. Роботодавець сам перейде до питань зарплати, коли вважатиме за потрібне. Став питання, пов’язані з твоїм колом обов’язків, уточнюй, а про себе розкажи все, що може підвищити твою ціну.

7. Торгуйся при працевлаштуванні.

У тебе потім нескоро буде шанс підвищити собі зарплату, а зараз цей шанс є. Якщо ти гідно відповіси на питання, зацікавиш роботодавця своїми навичками, якостями і знаннями- то шанси отримувати більше інших у тебе є.

8. Намагайся перемагати.

Перемога важливо скрізь, де ти можеш отримувати бонуси, прибуток, користь і т.п. Перемога в змаганнях по пасьянсу – рівноцінна звільненню. Виграш у начальства в волейбол – сумнівна користь. Але всюди, де ти можеш вигравати з користю для себе – вигравай. У житті всього дві позиції – переможець і переможений, вони ж жертва і хижак. Можна до кінця життя себе вмовляти, що і в хвості йти приємно, але … Голові дістаються солодощі, а попі какашки і ремінь.

9. Будь успішний всередині, відчувай себе успішним, і це стане правдою.

Якщо ти відчуваєш себе гідним перемог, нагород, результатів, то і веди себе відповідно. Який сенс робити вигляд, що ти успішний і запобігливо дивитися на всіх знизу вгору? Подивися на лідерів з маленьким зростом – вони примудряються дивитися на всіх зверхньо. Купівля айфона це лише спроба зафарбувати невпевненість в собі, я знайомий з досить забезпеченими людьми, у яких дуже прості телефони і непомітні автомобілі.

10. Будь-яка робота або праця можуть стати творчими.

Навіть мішки можна носити з піснею. Ти можеш вважати, що тягаєш відра з розчином, а можеш думати про те, як люди будуть радіти заселення в нові квартири. Все всередині тебе. Знайди сенс своєї діяльності і тобі стане цікавіше працювати і жити.

11. Краще один раз вчасно, ніж десять разів відмінно.

По моєму особистому досвіді можна допустити невеликі огріхи, але зробити своєчасно. Людям вже завтра необхідно відкрити магазин, а рекламне агентство мудрує над дизайном. Якщо є обмежені або взагалі стислі терміни, то важливо обумовити з клієнтом можливі технічні проблеми до прийому замовлення. Коли приймаєш замовлення краще уточнити крайні терміни, які влаштовують клієнта і крайні терміни виконання замовлення твоєї компанією або підрядником. Якщо є нестиковки – краще відмовитися і зберегти обличчя, ніж взятися і зіпсувати відносини з замовником. Буває, що терміни призначають «на вчора», люди беруться і назавжди втрачають клієнта.

Дивись за важливістю пріоритетів. Якщо це атомний реактор, і якість в даному випадку понад усе, безпека вимагає зриву термінів запуску – то краще відкласти запуск на користь якості, обґрунтувавши свої дії загрозою майбутніх проблем. Всі забудуть, що ти робив довго, але згадають, що ти зробив добре. А ось якщо ти зробив погано, але швидко, то всі забудуть, що ти зробив швидко, але запам’ятають, що зроблено погано.

12. Правильний і якісний відпочинок – запорука успішної діяльності надалі.

Навіщо ти заробляєш гроші? Чи є у тебе мотивація їх заробляти? Якщо ти звик заробляти без отримання задоволень, то гроші приходять складніше. У тебе втрачається мотивація. Коли я йшов до конкретних цілей, гроші зароблялися легше. Зараз є фіксована сума доходу, але немає мотивації. Диван і сон – відпочинок для низькооплачуваної персоналу. Активний відпочинок, адреналін- твої варіанти.

13. Ім’я та репутація створюються видатними проектами.

Можна все життя робити горщики і залишитися невідомим, а можна наляпати чорний квадрат, фіктивно продати родичу і тим самим прославитися на століття. Тільки те, що виділяється на тлі інших, може залишитись непоміченим. Постарайся виділятися успішними і якісними проектами.

14. Поки працюєш в компанії – будь її затятим прихильником.

Тим, хто приносить користь компанії, завжди буде надаватися перевага. Це може відбуватися не відразу, а може статися і після розпаду компанії, переходу в іншу компанію. Вас в будь-якому випадку запам’ятають і відзначать. Відданість дуже важлива якість. Можна вкрасти на копійку, втратити довіру і можливість кар’єрного росту.

15. Відповідальність у виконанні завдань, результативність – запорука кар’єрного зростання.

Чим відповідальніше ви підходите до виконання своєї роботи, чим складніше проекти, за які ви беретеся і чим більше прибутку приносите – тим більше у вас шансів рости в компанії.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: