Професія адміністратор!

Багатьом здається, що робота адміністратором – відмінний початок кар’єри. В якомусь сенсі, так і є. Але що повинен робити адміністратор? Стежити за всіма, як наглядач? Красиво виглядати?


Історія

Функціонально, професія адміністратор з’явилася ще дуже давно. В ті часи бари і ресторани називалися корчмами, таверна, в Україні – шинками, придорожні готелі – заїжджий двір і трактирами. У таких закладах обов’язки адміністратора цілком брали на себе господарі, зрідка користуючись допомогою помічників. Господарі зустрічали гостей, управляли персоналом, встановлювали правила і стежили за тим, щоб вони дотримувалися.

Опис

Адміністратор торгового залу (це ж стосується адміністраторів в ресторанах) організують роботу обслуговуючого персоналу: продавців, офіціантів, барменів і так далі. Адміністратори цього типу контролюють виконання персоналом посадових обов’язків у відповідності з усіма стандартами.

Є й інша гілка – адміністратори- «господарники». Їх повноваження досить широкі, але і завдання перед ними – на порядок складніші. «Господарники» керують роботою мерчандайзерів, від імені підприємства укладають договори з різними компаніями на надання BTL-послуг (презентацій, дегустацій, промо-акцій і т.п.).

Нерідко, адміністратори, також, контролюють здавання-прийняття товарів – це може бути прописано в посадових обов’язках, але в реальності, цю роботу за них, зазвичай, виконують комірники.

Яку спеціальність потрібно отримати

Це може бути будь-яка спеціальність, пов’язана з управлінням підприємствами: готельна справа, менеджмент ресторанного бізнесу, соціально-культурний сервіс, практично будь-яка спеціальність будь-якого факультету управління в будь-якому ВНЗ (чим вище рівень акредитації, тим надійніше). Отримати спеціальність, придатну для того, щоб займати посаду адміністратора, можна в сотнях інститутів і десятках університетів по всій країні.

Кому підходить

Помічено, що з цією роботою жінки справляються значно краще за чоловіків. Здавалося б, чоловіки суворіші і більш гарні в ролі управлінців – кому, як не колишньому військовому, вдасться організувати на вашому підприємстві по-справжньому залізну дисципліну і ідеальний порядок (аж комплектації порожніх коробок на складі філігранно рівно, «по ниточці»). Але ж ні. Колишні офіцери, звичайно, знають толк в вигадуванні марних занять для своїх підлеглих.

Адміністраторам доводиться спілкуватися з людьми, які не перебувають у них в підпорядкуванні (це, практично, основна частина роботи): постачальниками, підприємствами і, звичайно ж, клієнтами. А ось тут жіноча чарівність – незамінний інструмент. Жінки (коли їм це дійсно потрібно) – прекрасно знаходять спільну мову з ким завгодно. Та й чоловікам значно приємніше спілкуватися саме з жінками – молодими і привабливими.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: