Що таке відео-резюме та кому воно буде корисне?

video-rezyume

Роботодавці творчих сфер діяльності та спеціальностей дуже часто вимагають і від претендентів творчого підходу до складання резюме. Фахівці, в свою чергу, дотримуючись вимог до неординарного підходу в складанні резюме, віддають перевагу такій його подачу: хронологічне, функціональне, комбіноване, резюме-інфографіка, відео-резюме та інше.

Особливості відео-резюме

Відео-резюме – сучасний нестандартний підхід до подання здобувача і його професійних здібностей. Хочеться відзначити, що не всім спеціальностями підійде даний вид уявлення, а в деяких спеціальностях навіть викличе сміх. Тому використовувати такий підхід теж необхідно доречно.

Наприклад, до відео-резюме з цікавістю поставляться роботодавці IT-сфери. Відео-резюме також доречно в сферах діяльності: телекомунікації, ЗМІ, управління персоналом, сфери розваг, ТВ, радіо, дизайн та інше. Нестандартні професії вимагають нестандартного підходу в представленні фахівця.

Відео-резюме, як правило, являє собою записаний відеоролик від першої особи – здобувача. Зазвичай він триває не більше 10-15 хвилин. Головною ідеєю відео-резюме є презентація себе, своїх умінь, здібностей, досягнень, успіхів.

10-15 хвилин складно розповідати про себе не збиваючись, тому претенденти намагаються розбити запис поетапно для подальшого його монтування. Отже, основними етапами відео-резюме є:

  • вітання, знайомство,
  • представлення себе і свого досвіду роботи,
  • розповідь про уміннях, здібності, навички,
  • досягнення, готові проекти, успіхи на професійній ниві,
  • побажання і надії (можна пояснити чому бажаєте працювати саме в цій компанії, якщо відеоролик націлений на конкретну компанію або роботодавця).

Для того щоб записати відео-резюме необхідно підготовка: визначитеся, які найважливіші пункти про себе і свій професійний досвід ви бажаєте піднести роботодавцю, а які слід опустити, продумайте текст відео-ролика, щоб не вживати слова-паразити і не затягувати в паузах виступ , мова повинна бути чіткою, грамотною.

Найчастіше здобувачі, які підготували відео-резюме, або відсилають файл в листі роботодавцю, або розміщують його на будь-якому зручному їм інтернет-ресурсі для скачування, а посилання відправляється в листі або повідомленні.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: