Як часто можна змінювати роботу?

yak-chasto-mozhna-zminyuvati-robotu

У сфері рекрутингу давно існує таке поняття як «джампер». Джамперами називають таких фахівців, які надто швидко змінюють місце роботи. Поняття носить в собі більше негативне визначення, так як роботодавці не люблять тих працівників, хто змінює роботу, як рукавички.


Часта зміна роботи для роботодавців може означати:

  • мінливість фахівця, невміння визначиться чим фахівець бажає зайнятися, особливо якщо мова йде про кардинальні змінах сфер діяльності
  • соціальні чинники: конфліктність, порушення дисципліни, інше
  • бажання за рахунок місць роботи підвищувати заробітну плату, не відповідаючи запитам роботодавця і багато інших.

Саме тому, проводячи співбесіду, роботодавець повинен насамперед з’ясувати причину частої зміни робочого місця, щоб передчасно позбавити себе від можливих проблем з таким фахівцем.

Частота зміни робочого місця

Аналітики стверджують, що зміна роботи повинна бути не частіше одного разу на 2-3 роки. Чому саме цей проміжок часу?

По-перше, саме в перші три роки фахівець вважається молодим і в цей період часу він намагається отримати максимальну кількість знань, умінь, навичок, а головне практичного досвіду. Після цього часу фахівець може адекватно оцінювати свої вміння і можливості і підвищувати свій професіоналізм, пробуючи себе в іншій компанії.

По-друге, за цей час реально отримати на одному місці роботи досвід по максимуму і, як правило, через три роки необхідно підвищувати свій професійний рівень, змінивши робоче місце, з метою навчитися більшого.

До того ж, багато компаній вітають зміну працівників через цей часовий проміжок, так як вважають, що фахівець віддав за цей час все краще, що міг привнести своєю присутністю: ідеї, активну діяльність, творчість.

До того ж, необхідно врахувати, що початок роботи на новому місці починається саме з випробувального терміну, який може тривати від двох тижнів до чотирьох місяців. Не забувайте, що працівник повинен в результаті отримати і показати будь-які досягнення і успіхи, які він може отримати в інший період своєї праці.

Які причини частої зміни роботи можуть вітатися? Це, звичайно, розвиток фахівця з метою отримання більших знань і умінь. Допускається також недотримання компанії обіцяних соціальних гарантій. А також причина догляду за хворою дитиною або родичем.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: