Як добитися підвищення на роботі, як домогтися підвищення посади?

yak-domogtisya-pidvishhennya-posadi

Ви втратили до роботи інтерес? І розумієте, що заслужили підвищення посади? Значить, ваш начальник повинен про це знати! Але довівши подібну інформацію до керівництва, ви в результаті отримуєте додаткову безперспективну роботу, зайві обов’язки і ту ж саму зарплату. Які ж існують способи домогтися підвищення?

Для досягнення успіху в цій ситуації вам слід відійти від виконання ваших обов’язків і почати займатися тими справами, які дозволять вам розвивати нові навички. Це допоможе рости професійно і просуватися по кар’єрних сходах.

Кар’єру не зробиш, піднімаючись обшарпаними сходами. Потрібно виявитися в ліфті в підходящій компанії. Збишек Кригель

Це підійде для тих, хто не володіє достатнім досвідом, але їм потрібно себе якимось чином зарекомендувати. Суть полягає в тому, що ви, взявши на себе багато відповідальності і роботи, стаєте незамінним співробітником. Після цього можна підняти питання про просування по посаді і піднятті зарплати.

Можливість кар’єрного росту в цьому випадку досить низька, оскільки невідомо чи піде вам назустріч ваше начальство. Керівництво часто діє за принципом – незамінних людей не буває. Незважаючи на витрату часу на адаптацію в колективі і засвоєння роботи, начальство часто вважає за краще знайти нового працівника. У цій ситуації керівництво не захоче підвищити вас на посаді.

Але зате набуті навички та накопичений досвід ніколи вам не зашкодить. Якщо ви усвідомлюєте, що дана стратегія безперспективна, також як і місце роботи, то для досягнення успіху ви завжди можете собі дозволити змінити і перше, і друге.

Наступний спосіб є складним, але при цьому він найпродуктивніший. Щоб його здійснити працівник повинен володіти певним досвідом і точно знати, яка йому потрібна посада і скільки для цього знадобиться часу.

Почавши працювати, будьте обережні. Не потрібно на себе брати багато обов’язків і перший час не виступайте з пропозиціями. Домагатися свого починайте тільки тоді, коли зрозумієте, що це точно буде дуже корисним і допоможе досягти вашої мети. Саме тепер можна брати додаткову роботу, вносити свої пропозиції. При цьому необхідно переконатися, що це не тільки вам вигідно, але і вашій компанії.

Якщо ви розумієте, що незалежно від докладених зусиль, ви не зможете домогтися успіху, тоді починайте шукати іншу роботу.

Жінкам кар’єра дається важче, адже у них немає дружини, яка штовхала б їх вперед. – Яніна Іпохорська

Щоб зуміти вчасно зорієнтуватися дуже важливо ще при працевлаштуванні на нову роботу визначити всі свої дійсні перспективи. Від того наскільки правильно ви вмієте себе вести на співбесіді залежить результат вашої майбутньої діяльності. Ви повинні зуміти не тільки показати себе з хорошого боку, але і дізнатися необхідну для вас інформацію. Рішення влаштуватися на роботу ви повинні прийняти тільки в тому випадку, якщо майбутній начальник і ви, після ознайомлення планів по обидва боки, залишилися один одним задоволені.

Пам’ятайте, для того щоб домогтися кращого результату, ви повинні свій професійний рівень постійно підвищувати. Або ви повинні самостійно вчитися, або за допомогою вашої фірми (друга освіта, курси підвищення кваліфікації).

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: