Як написати супровідний лист?

Супровідний лист – свідчення того, що ви хочете працювати саме в цій компанії. Тому стиль і зміст вашого першого звернення до роботодавця вимагають набагато більш індивідуального підходу, ніж резюме.


1. Для початку дізнайтеся якомога більше інформації про організацію, щоб в супровідному листі вказати, чому ви хочете працювати саме на цій посаді і який внесок готові внести в розвиток компанії. Менеджер по підбору персоналу повинен побачити вашу зацікавленість.

2. Коротко обґрунтуйте (а не просто вкажіть), чому ваші вміння і досвід підходять для пропонованої роботи. Ви повинні вказати причину, по якій рекрутеру необхідно розглянути саме вашу кандидатуру на дану позицію.

3. Резюме та супровідний лист повинні доповнювати один одного. Не можна повторювати в листі зміст резюме, але й розбіжностей в цих двох документах бути не повинно.

4. Дотримуйтесь етикету. Не варто писати подібні фрази: «Привіт, ось це моє резюме. Всього доброго і до швидкої зустрічі ». У всьому слід дотримуватися ділового стилю спілкування!

Замість стандартної формули «Я відгукуюся на вакансію, яка була розміщена на такому-то сайті …» використовуйте, наприклад, таке звернення: «Будучи менеджером зі збуту з десятирічним досвідом, я зацікавлений в даній позиції, тому що …» і чітко поясніть свої мотиви.

5. Виділіться з натовпу. Постарайтеся, не залишаючи професійного контексту, ввести в текст одну-дві фрази, які в очах роботодавця зроблять вас особливим. Наприклад, претендуючи на позицію менеджера інтернет-проектів, відзначте, що ви у вільний час створили веб-сайт шанувальників якогось рок гурту чи щось ін.

6. В кінці листа спробуйте ініціювати контакт. Можна просто написати: «Сподіваюся на відповідь з вашого боку». І обов’язково подякуйте вашого візаві за приділену вам час.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: