Як навчитися заробляти більше грошей?

Як навчитися заробляти більше грошей

Перш за все, я хочу сказати, що я буду говорити про гроші, які ви отримуєте за свою роботу (тобто за те, що вам платить клієнт або роботодавець). У цій статті не йтиметься про інвестиції, азартні ігри, мережевий маркетинг і т.п.


Проста ідея

Якщо ви не збираєтеся відбирати гроші силою, то люди принесуть вам гроші самі. Тому всі питання заробітку зводяться до тієї цінності, яку ви можете дати іншим людям.

Є кілька речей, які дозволяють зрозуміти, як досягти високого заробітку:

Платять за результат, який ви даєте

Дуже просто можна сказати, що якщо ви будівельник, то вам будуть платити за кількість укладених цеглин. Якщо ж ви стоматолог, то будете отримувати гроші відповідно кількості вилікуваних зубів. І так далі.

Важливо розуміти, що в залік йде тільки результат.

Досвід сам по собі нікому не потрібен. Якщо є фахівець з 20-річним стажем і молодий студент, заробляти більше буде той, хто дає більший обсяг результату. Хто краще і швидше працює, той і молодець.

Геніальна балерина зі зламаною ногою театру не потрібна.

Вчіться себе презентувати і продавати

Однаковий товар або послуга можуть коштувати по-різному, це факт. Наприклад, одна і та ж стрижка може розрізнятися в ціні разів в 10 в залежності від салону. Звичайно, це будуть не зовсім однакові стрижки, але «результат на голові» може бути абсолютно однаковий.

Уміння продавати дозволяє заробляти багато грошей. Ви можете на співбесіді або при бесіді з клієнтом так піднести вашу роботу і так підняти цінність майбутнього результату, що вам заплатять набагато більше.

Звичайно, навчитися продавати непросто, але результат виправдовує засоби. При цьому не потрібно прагнути стати геніальним продавцем, потрібно просто перестати робити грубі помилки при продажу або на переговорах про зарплату.

Додаткові навички

Є дуже багато навичок, не пов’язаних безпосередньо з профілем занять або роботою. Знання іноземних мов, вміння виступати на публіці, гарні навички водіння автомобіля, вміння розповідати анекдоти, туристичні навички і т.п.

Що вам може знадобитися завтра ніхто не може сказати. Будьте різнобічними і розвивайтеся не тільки в професійному середовищі.

Як навчитися заробляти більше

Виберіть справу, яка вам подобається.
На  практиці  зустрічається багато людей, втомлених від «нормальної» роботи. Той, хто вибирає роботу виходячи з її престижу і прибутковості, частенько видихається і втрачає інтерес до справи. Відбувається це приблизно через 3-5 років.

Якщо ви хочете довгострокового успіху, вибирайте улюблену справу. Вона мотивуватиме вас і щоранку буде для вас хорошою. Улюблена справа – це натхнення, задоволення від роботи, величезні успіхи і великі гроші. Заради цього варто жити і навіть прокидатися раніше.

Розвивайте в собі експерта.
Не важливо в чому ви вирішили стати експертом – в медицині, авіації, маркетингу або підприємництві. Розвивайтеся і вчіться в обраному напрямку. Ставши професіоналом у своїй справі, ви зрозумієте, як заробити багато грошей. Це для вас буде взагалі не питання.

Ставте довгострокові цілі і досягайте їх.
Довгострокові і великі цілі притягнуть до вас величезні ресурси і величезний успіх. Чого не скажеш про короткострокових завданнях. На світі вкрай мало людей, які можуть виразно розповісти про те, які у них плани на 5 років. Також мало тих, хто планує свій рік. Зате багато тих, хто планує найближчі вихідні і найближчий відпустку.

Вчіться продавати.
Про це  написано кілька абзаців тому, але ще раз коротко повторюся. Уміння продавати – це можливість продавати дорого і заробляти багато грошей. Якщо у вас буде така можливість, ви неодмінно будете нею користуватися.

Щоб навчитися навичкам продажів, підійдуть курси чи тренінги з продажів, маркетингу та іншим близьким темам.

Розвивайте свій кругозір і вчіться чомусь новому.
Звичайно, прямого впливу на заробіток широкий кругозір не робить, але побічно і майже непомітно він допомагає заробляти. Чим більше людина пізнає нового, тим більше вона готова до нестандартних ситуацій і різного роду неприємностей, які трапляються досить часто в наш час.

Добре відпочивайте.
Хто добре працює, той добре відпочиває.

З чого почати

Якщо ви вирішили заробити багато грошей, почати найкраще з простих речей. Важко однозначно сказати з яких речей, тому невідомо в якій точці ви перебуваєте зараз. Але однозначно, що перший крок повинен бути простим і результативним.

Наприклад, підняти зарплату на 20% або змінити роботу на ту, яка вас більш влаштовує.

Також ефективним першим кроком буде складання кар’єрного плану років на 5-7. Це дозволить вам побачити перспективу свого розвитку і успіху. Наявність мети – ось, що відрізняє успішних людей від звичайних.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: