Як отримати підвищення на роботі: секрети кар’єрного росту!

кар'єра

Уже не перший рік ви займаєте одну і ту ж посаду на роботі. Не відчуваєте, що засиділися? Пора рухатися далі по кар’єрних сходах. Ознайомтеся з порадами фахівців, як підвищити свою продуктивність на роботі і отримати підвищення.


Поставте чітку мету. Перш ніж вирушати в дорогу, необхідно вибрати напрямок. Цей факт безпосередньо пов’язаний з продуктивністю на роботі. Якщо ви хочете просування, то визначитеся з бажаною посадою. Не варто відразу мітити в крісло генерального директора. Пам’ятайте, маленькими кроками до великої мети. Нехай все відбувається поступово.

Будьте пунктуальними. І навіть трохи більше! Якщо ви чітко плануєте рости на роботі, то регулярні запізнення значно ускладнять цей процес. Постарайтеся приходити на робоче місце трохи раніше. Додатковий час допоможе вам налаштуватися на майбутній день, розподілити обов’язки, переглянути графік ділових зустрічей, вивільнити час для відпочинку.

Не відволікайтеся від роботи. Щоб робочий день був максимально продуктивним, закрийте всі соціальні мережі та пориньте в роботу. Так думки будуть спрямовані в корисне русло, на вирішення конкретних завдань. І ніщо не зможе збити вас зі шляху.

Продумайте свій імідж. Ще з дитинства батьки вчили нас готувати шкільну форму за тиждень. Цю пораду можна цілком використовувати і в дорослому житті. Продумайте заздалегідь свій імідж до найменших деталей. Коли ви виглядаєте гармонійно, стильно, то відчуваєте себе впевненіше і зібраніше.

Удосконалюйтеся. Не переставайте примножувати свої знання, навички, обмінюватися досвідом зі старшими співробітниками. Дуже важливо відвідувати спеціалізовані курси, тренінги, семінари. Це сформує новий погляд на роботу, новий підхід до її реалізації. Прекрасним варіантом кар’єрного зростання може бути вибір наставника. Якщо ви в хороших відносинах з мудрим і компетентним начальником, поспішіть стати його наступником. Це обов’язково стане в нагоді вам в майбутньому.

Проявляйте ініціативу. Пам’ятайте, що начальство любить ініціативних співробітників. Тих, хто пропонує нові ідеї, нові рішення, бачить можливості, може оптимізувати робочий процес. Якщо у вас в голові виникли корисні думки, не бійтеся озвучувати їх. Начальство обов’язково оцінить це і заохотить, можливо, навіть підвищенням по службі. А для того щоб навчитися генерувати успішні ідеї, необхідно регулярно тренувати свій мозок, влаштовуючи собі інтелектуальні штурми, наприклад.

Будьте поза конкуренцією. Якщо за підвищення на роботі з вами бореться ще хтось або кілька співробітників, не вступайте з ними в змагання. Це вбереже вас від необдуманих вчинків, поспіху, помилок. Тримайтеся осторонь і не розкривайте своїх прагнень до підвищення. Сумлінно виконуйте свою роботу, будьте активними та оригінальними. І незабаром ви досягнете успіху.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: