Як отримати підвищення на роботі?

Ключове питання, яке потрібно задати: за що ви отримуєте зарплату? Це одне з найбільш важливих питань, які ви задаєте самому собі і відповідаєте на протязі своєї кар’єри.


Коли це трапляється, люди точно не впевнені, за що вони отримують зарплату. Але якщо ви не цілком точно розумієте заради яких результатів вас найняли, то дуже складно ефективно діяти, отримувати більшу оплату і швидше розвиватися.

Визначте очікуваний результат

Простими словами, вас найняли для певного результату. Винагорода або зарплата – це плата за конкретну певну кількість і якість роботи, яка, разом з роботою інших співробітників, створює послугу або товар, за який покупець готовий заплатити.

Визначте зони вашого результату

Будь-яку роботу можна розбити на 5-7 ключових зон досягається результату, рідко більше. Це результати, які ви абсолютно безсумнівно отримаєте, щоб виконати своє зобов’язання і принести максимальну користь організації. Ваш промах в критичній зоні результату може привести до провалу всієї роботи. Існують знання і навички, без яких неможливо робити вашу роботу. Але вимоги безперервно змінюються.

Є початкові здібності, які ви розвинули, щоб робити свою роботу краще за інших. Але завжди є ключові результати, серцевина всієї вашої роботи, які визначають успіх або провал всієї вашої роботи.

Ви відповідальні за результат

Зону ключового результату можна визначити як щось, за що ви повністю відповідаєте. А значить, якщо ви цього не зробите, робота не буде виконана. Зона ключового результату – це діяльність, яка підконтрольна тільки вам. Це те, що виходить на виході вашої роботи і, вливаючись в роботу інших, допомагає зробити їм свій внесок.

Визначте свій рівень

Раз ви визначили зони ключового результату, наступним етапом стане ваша оцінка себе самого за шкалою від 1 до 10 в кожній з цих зон. Де ваші сильні і слабкі сторони? Де ви досягаєте найкращого результату, а де нижче середнього?

Є правило: Ваше найслабше місце в зоні ключового результату визначає висоту, на якій ви повинні підтримувати всі свої інші навички та здібності.

Це правило говорить, що ви можете проявити себе виключно в шести з семи зон ключового результату, і тільки в сьомій схалтурити. Якщо ви погано себе проявите в сьомій зоні, це може вплинути на ваші досягнення в інших сферах. Ця слабкість постійно буде перешкоджати вашій ефективності та стати постійним джерелом непорозумінь і розчарувань.

Прийміть рішення стати чудовим

По суті кожен має свої слабкі і сильні сторони. Не намагайтеся пояснювати, виправдовувати або захищати свої слабкі місця. Замість цього, гарненько їх визначте. Поставте мету і складіть план стати успішним в кожній з таких зон. Тільки подумайте! Можливо, нестача тільки одного вміння не дає вам зробити роботу на вищому рівні.

Одне з найбільших питань, на які ви коли-небудь відповідали: яке у мене є одне вміння, яке, якщо я розвину до самого вищого рівня, найкращим чином вплине на мою кар’єру?

Ви повинні використовувати це питання як маяк для своєї кар’єри все життя. Подивіться на себе і дайте відповідь. Ви повинні його знати.

Вправи

По-перше, визначте зони ключового результату в своїй роботі. Які вони? Запишіть ключові результати, які ви повинні отримати, щоб виконати роботу якнайкраще. Визначте свій рівень у кожному з них за шкалою від 1 до 10.

А потім визначте один навик, який, якщо його розвинути до максимального рівня, найбільше вплине на вашу роботу.

По-друге, перетворіть в звичку цей аналіз на весь залишок своєї кар’єри. Ніколи не припиняйте поліпшуватися. Одне тільки це рішення змінить ваше життя.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: