Як побудувати кар’єру?

Як побудувати кар'єру

Нам з дитинства закладали психологічну установку «Треба бути успішним», «Треба зробити кар’єру».

Однак багато хто з нас, здобувши вищу освіту і попрацювавши за фахом, стикаються з бажанням або змінити роботу і отримати додаткові навички, або змінити професію, або взагалі перейти у власну справу.


Як вчинити в цьому випадку і як побудувати кар’єру, якою ви будете задоволені? Можна звернутися за допомогою до кар’єрного коучингу, який допоможе вам визначитися з цілями і можливостями їх досягнення. А можна провести самоаналіз і виконати коучинг самостійно.

Такий аналіз проводьте в спокійній обстановці для вдумливого і ґрунтовного аудиту своїх професійних досягнень і недоліків.

Розберіться, наскільки вам цікаво розвиватися в цій спеціальності. Визначте для себе бажану ціль – наприклад, посаду або професійний статус.

Проаналізуйте придбаний в спеціальності досвід і порівняйте свої цілі п’ятирічної давності з тим, яких результатів ви вже досягли. Дуже важливо розібратися, які ваші якості допомогли або, навпаки, завадили досягти успіху.

Важливо не зупинятися на досягнутому. Розвиток передбачає вихід із зони комфорту і зусилля над собою. Ви готові до цього? Тоді ставте перед собою завдання, які дозволяють вирости над собою, але цілком досяжні в осяжному майбутньому. Складіть детальний план досягнення генеральної мети. Кожен пункт повинен бути здійснимий, а в плані повинна бути логіка і розвиток.

Ваша мета повинна бути вашою, а не нав’язаною оточенням, громадською думкою або життєвими обставинами. Тільки так на кар’єрному шляху ви отримаєте задоволення і задоволення від кожної невеликої перемоги.

Не обмежуйтеся лише побудовою кар’єру. Ваше життя повинне бути повноцінним і різноманітним. Ідеї ??для розвитку та кар’єри можна отримати навіть в розмові з друзями або після походу в кінотеатр.

Подолайте невпевненість і сумніви. Наші досягнення обмежені нашими уявленнями про себе. Повірте, ви здатні на більші результати. Скористайтеся прикладом найбільш успішних людей. Кожен з них – цілком звичайна людина, яка просто повірила у свої сили.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: