Як повернути задоволення від роботи?

Як повернути задоволення від роботи

Коли людина робить одне і те ж кожен день, це накопичує стомлення і приносить відчуття застою. Це може вибити з колії. Навіть підприємці можуть занудьгувати і втратити іскру, яку викликало в них заняття, яке раніше здавалося захоплюючою пригодою.


Навіть якщо трепет пройшов, це ще не означає, що вам потрібно все кинути і піти. Є способи повернути натхнення і знову піти на роботу із задоволенням.

Нижче пропонуємо вісім порад від Кевіна Даума, підприємця і автора бестселера “Відео маркетинг для чайників”, які допоможуть знову отримувати задоволення від роботи.

Поговоріть зі своїми клієнтами

Ваш бізнес, мабуть, приносить якусь цінність на ринок, інакше у вас не було б клієнтів. Проведіть трохи часу з ними, поспілкуйтеся – нехай вони розкажуть, чому їм подобається ваша компанія. Це може закінчиться для вас дивовижними прозріннями, які повернуть вам мету в житті.

Досліджуйте ваших конкурентів

Немає нічого кращого, ніж трохи конкуренції в дії, щоб повернути інтерес до своєї справи. Озирніться: що якщо конкуренція зникла або ослабла, відкриваючи вам можливість збільшити свою частку на ринку? Зіграйте роль детектива, стратега і героя в одному флаконі і поламаєте невірних.

Змініть позиції

Можливо, ви надто вкоренилися в позицію, на якій перебуваєте на поточний момент. Подивіться на можливості прямо перед вами. Можливо, вам знадобитися покращити свою освіту або удосконалити методи керівництва людьми, але особистісний ріст – це найкращий стимул. І якщо ви досягнете успіху, у вас буде безліч нагород, які доведуть доцільність ваших зусиль.

Створіть навчальну програму

Люди обожнюють вчити інших людей. Навчальна програма створить взаємодії, які приносять користь вашим колегам, зробить всіх вас розумнішим і в той же час нагадуватиме вам про цікаві та стимулюючі речі у вашій компанії і сфері.

Помінятися ролями з колегою

Незалежно від того, бос ви або рядовий співробітник, ви багато чому можете навчитися, кілька днів посидівши за чужим столом. Новизна подарує вам свіжий погляд і підстьобне нове мислення. А ще ви почнете більше цінувати ваших колег.

Прийміть на себе нові обов’язки

Розслідуйте потреби вашої компанії, які випали з поля вас. Закриття щілин – ще один спосіб принести користь справі. А потім ви будете почувати себе дуже добре, тому що змогли вирішити проблему.

Візьміть на роботу нових співробітників

Витратьте пару тижнів на пошук А-гравців і переконання їх працювати у вашій компанії. Це нагадає вам самим, чому ви любите її.

Сплануйте для себе ідеальне майбутнє

Можливо, ви забули, що надихнуло вас колись встати на цей шлях. Можливо, настав час все переглянути і вивчити, щоб знову підтвердити свій вибір.

Якщо ви перепробували всі вищеперелічені способи і все ще відчуваєте розчарування, спробуйте приділити трохи часу, щоб переосмислити, якого майбутнього вам хотілося б. І все змініть. Почніть з вивчення ваших головних цінностей і дотримуйтесь поклику свого серця.

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: