Як швидко досягти кар’єрного росту?

Як швидко досягти кар'єрного росту

Багато людей витрачають масу часу і зусиль даремно, щоб просунутися хоч на крок по кар’єрних сходах. Кажуть: «Поганий той солдат, який не мріє стати генералом» Так, здорові амбіції повинні бути присутніми. Хоча хочу підкреслити, що саме «здорові» амбіції … Ну все, по-порядку.Для швидкого кар’єрного росту потрібно керуватися декількома правилами:

1. Систематична самоосвіта

Скільки б Вас не вчили в Вузах, а самоосвіта має бути регулярною. Всі ми різні в ступені свого розвитку як особистості, і ми не ідеальні. Тому, перше, виявити в собі, як в особистості недоліки (те, що потребує зростання чи зміни). І починайте щодня працювати над цим: читайте відповідну літературу, стежте за собою і фіксуйте зміни в собі (хваліть себе за досягнення).

Наприклад, сьогодні я стримався і не відповів на грубість, а тактовно вийшов з конфліктної ситуації. О так, ти молодець! Тому, що це варто зусиль для емоційних особистостей. Можеш себе заохотити – купи шоколад або те, що ти любиш. А додаткова інформація або досвід у професійній сфері допоможе бути більш впевненим у собі.

2. Самоорганізація

Ще одне правило успішної людини. По-перше, план дій (роботи), розпорядок дня ще нікому не приніс шкоди, а навпаки.

3. Цілеспрямованість

Дуже важливий пункт по досягненню зростання. Він включає в себе кілька підпунктів.

Визначення мети. Вам дуже важливо визначити, яке зростання Вам потрібен. Буває паралельний і горизонтальний ріст. Приклад, ви молодий учитель і ваша мета по горизонталі – це вища категорія або звання «методист». А по вертикалі – директор школи. Або Ви будівельник і горизонтальне зростання – з підсобного робітника до кладчика або штукатура 6 розряду, а по вертикалі – бригадир, керівник будівництва.
Активність по відношенню до своєї мети. Що це означає? А те, що ви ніколи не відмовляєтеся від пропозицій керівника допомогти йому в певній діяльності, а деколи самі ініціюєте допомогу. Проявляйте себе там, де від вас не чекають. Дивуйте своєю креативністю і активністю. Займаєтеся самоосвітою. І все це у відповідності з поставленою Вами метою.

4. Доброзичливість

Люди, які є супер профі, але не вміють ладнати з людьми, напевно не отримають підвищення. Пам’ятайте, якщо доброзичливість не йде зсередини, то цього не зіграєш. Навколишні, як і Ви, втім, завжди відчувають, коли людина щира, а коли знаходиться в «масці».

Дотримуйтесь заповіді: «Люби ближнього …» або в усьому поступайте з людьми так, як хочете, щоб вони чинили з вами. Адже все в житті відбувається «бумерангом». Пам’ятайте про це і вам буде легше стати доброзичливим, а не дратівливим.

5. Діліться і примножите

Не бійтеся ділитися своїми досягненнями, знаннями. Адже чим більше даєш, тим більше отримуєш. Це й справді діє. Деякі дослідники називають це «Законом порожнечі». Ви можете придбати, отримати, якщо для цього є місце. Повірте, поділившись своїм досвідом (допомагаючи), ви незабаром отримаєте більше розуміння, ідей, можливостей себе проявити і т.п.

6. Любов до своєї справи

Напевно, цей пункт має бути першим у списку. Якщо Вам не подобається ваша робота, то ви не досягнете в ній прогресу. У такому випадку, знайдіть те заняття, яке буде приносити Вам радість, задоволення.

7. Зовнішній вигляд

Ваш вигляд відіграє не останню роль у Вашому кар’эрному зростанні. Успішна людина має виглядати відповідні, але це не означає, що Вам потрібно витратити всі свої гроші (зарплату) на дорогий гардероб. Залежно від того, чим Ви займаєтеся, потрібно вибрати стиль і дотримуватися його. Найбільш ефективним і поширеним є класичний стиль. Вдала комбінація речей і не надмірні аксесуари додадуть Вашому образу привабливості. Якщо ви будете подобатися собі в дзеркалі, то до Вас прийде впевненість.

Слідуючи цим простим правилам, Ви швидко заявите про себе. Повірте, вас помітять і оцінять. Успіху і цілеспрямованості у досягненні бажаного!

Сподобалась стаття? Будь ласка, поділіться зі своїми друзями:
Залишити відповідь

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: